9.diena – ko ēst svaigēdājam un cik tas maksā

10.40 – iepriekšējā vakarā iemērktas 250g auzu pārslas. pirms lietošanas piebēru jūras sāli un labi samaisīju. izmaksas – 20s

16.30 – 700g bumbieru. izmaksas – 45s (65s/kg)

17.20 – 60g brazīlijas riekstu. izmaksas – 42s (7ls/kg)

22.40 – kabaču, ķīnas kāpostu tomātu un parikas salāti.

pagatavošana

sagriezu kabaca gabaliņu, dažas ķīnas kāposta lapas, vienu vidēja lieluma tomātu un papriku. pievienoju jūras sāli, nedaud citronu sulas, 2 ēdamkarotes olīveļļu (labāk likt vienu) un samaisīju.

izmaksas – ~40s

9. dienas kopējās izmaksas – 1.47ls

4 thoughts on “9.diena – ko ēst svaigēdājam un cik tas maksā”

  1. Jauks resurss. Paldies par idejām.
    Par pēdējiem ierakstiem rodas dažas pārdomas:
    1) svaigēšana šādā izpildījumā ir diezgan resursu ietilpīgs pasākums – ja vidēji 2 Ls/dienā=60 Ls/mēnesī vienai personai – skatam ģimeni, kaut vai standarta 4 cilv. = 240 Ls tikai pārtikai. Var jau būt dažiem liekas, ka nav caudz. Manai ģimenei tie ir visa mēneša kopienākumi…
    2)rodas secinājums, ka svaigēšana ir ekskluzīvs rīdzinieku dzīvesveids. Nekur laukos banānus pa 30 s nenopirksi, lielu daļu no šajās 9 dienās minētiem dārzeņiem un augļiem ārpus rīgas var sastapt lielāko pilsētu lielveikalos, bet mazie miesti paliek gribot.
    3) gribas secināt arī, ka svaigēšana ir kautkas neilgtspējīgs, nevietējs, resursus aprijošs, jo no vietējiem dārzeņiem un augļiem šajās receptēs ir mazākā daļa.

  2. Sandra, nākas Tev visā piekrist. Bet, Kaspars nav tas dārgākais variants. Pat nezinu, kur var kaut ko nopirkt pa dažiem santīmiem. Lielveikalā tā nav.
    Pamēģināju svaigēšanu. Iznāca no pirktā 3 Ls dienā. Mēnesī 90, 100 Ls. Aprāvos un sāku pirkt visu to lētāko, nocenoto.
    Ja, laukos ir savs augļu dārzs, sakņu ar dažādām šķirnēm. Agrām, vidējām, ziemas. Prot to izaudzēt un saglabāt. Tad jau var dzīvot diezgan lēti. Rudens periodā tas varētu būt pa velti. Pie visa ir jāpielāgojas.
    Bet, to īsti neviens nerēķina, cik parastam cilvēkam aiziet tie resursi uzturam. Tāpat jau lēti nebūs. Ja gribēs dažādot uzturu. Tak nevar dzīvot arī viņi tikai no kartupeļiem un maizes.

  3. @Sandra
    man liekas, kaspara svaigēšanas pieeja ir viena no ekonomiskākajām, kādu esmu redzējis. citi, aizejot pusdienās (vai pat gatavojot mājās) vien, iztērē tos ~ 2 latus par vienu maltīti…gan jau kādam 240 lati ir divu mēnešu ienākumi – viss ir relatīvs…

    un piezīme par nevietējiem produktiem būtu attiecināma tikai uz augļiem, jo lielu daļu (ja ne visus) no minētajiem dārzeņiem var izaudzēt arī latvijā

    pie tam, kas ir ne mazāk svarīgi par ēdienu un par ko mēs, pilsētnieki, varētu sūdzēties – laukos var aumaļām dabūt to, ko nevar nopirkt nevienā! lielveikalā – plašumu, dabas tuvumu un tīru gaisu 😉

Comments are closed.