amerikā vienkāršajiem ļaudīm sāk aizliegt audzēt pārtiku

aktuāla lieta, jo, ja pēta ilgtermiņā, tas, kas notiek amerikā laika gaitā sāk notikt arī pie mums. amerika tikai ir dažus soļus atpakaļ priekšā.

kaut vai papētiet uz jaunajām pasēm, čipa piktogramma uz vāka (bumbiņa starp diviem taisnstūriem) – “rietumi”.

vai tad mēs to gribam?

video krievu valodā

esmu ļoti priecīgs, ka cilvēki par šīm lietām sarosās un sēklu lietā virzamies uz labiem panākumiem!

8 thoughts on “amerikā vienkāršajiem ļaudīm sāk aizliegt audzēt pārtiku”

 1. Labi tādās valstīs, kur kontrolē kas tiek pārdots, lai nav kā pie mums, kad saslimst ar trihinelozi un tad visi bļauj kā tas var notikt mūsu laikos.

 2. @ess vai tas kautko attaisno?
  arī vācijā veikalos ir tik pat saķīmiķoti augļi 😉 bet amerikā vēl vairāk ģenētiski modificēto produktu un tas automātiski nozīmē, ka ķīmija tur ir vēl vairāk, jo ģmo bez tās nevar.
  kontroli lobē uzņēmumi, kuri ražo augu sēklas vai pašus produktus, korporācijas vienvārdsakot

 3. Izskatās ka aizokeāna varenie saviem pavalstniekiem organizē mazliet demokrātiskāku trīsdesmito gadu Ukrainas “golodomoru”, kad gada laikā boļševiki badā nomērdēja 7 miljonu Ukrainas lauku iedzīvotāju, ar ieročiem atņemot visu pārtiku.

 4. @Fata:
  NE-‘izskatās’ – tā ir! …un jau labu laiku…

  …tiesa ‘demokrātiskāku’ dotā kontextā būtu jaliek lielākās pēdiņās kā ‘golodomoru’ 😉
  imo

 5. Kā man gribētos tikt tajā Jūsu minētajā ASV “golodomorā”! Man, rīdziniekam pensija 60 ls.

 6. Man gribētos ticēt, ka tas ir zināms izmisuma solis, aizliedzot audzēt pārtiku, jo cilvēki sāk organizēties un saprast mājās audzētas pārtikas nozīmi un vērtību, tāpēc iespējams to varētu uzskatīt, kā pilienu cilvēku veselajā saprātā.

 7. ilumināti–nekaunās neko–cilvēku likvidācija iziet gala stadijā…….pie mums idiotu, kas nesaprot,kas notiek—pietiekoši –to pierāda vēlēšanas—–iluminātu ielikteņi valda piem mums uz nebēdu…….bet varbūt idioti ir pelnījuši ,ka tos likvidē…….’MODIFICĒTIE GĒNI IR PRAKTISKI VISOS VEIKALU PĀRTIKAS PRODUKTOS LATVIJĀ…..ŽĒL KA PAŠREIZ ESOŠĀS TAUTAS PLĀNPRĀTĪBAS UN POFIGISMA DĒĻ —NĀKOŠĀS PAAUDZES MOČĪSIES AR MUTĀCIJAS SEKĀM –UN PILNĪGU NEAUGLĪBU….

 8. azliegts pašiem audzēt ir tāpēc,—-lai nebūtu iespēja lietot poārtiku bez transgēnu un ķīmiskajām indēm…..nekaunība, atklāts cinisms—ASV—ja to dara ar savu tautu, ko tad VIŅI izdarīs,un dara, ar mums….bet varbūt Latvijas tauta klusē–jo jau ir degradētas smadzenes,—–ja nav vēlēšanās pasargāt savus bērnus…no mocībāmm……tad smadzenes ir ķīselī—-LATVIJAS TERITORIJĀ NEDRĪKST NE AUDZĒT, NE IEVEST, NEKĀDU–NEKĀDU TRANSGĒNU SATUROŠU PRODUKTU…..LATVIJĀ IR ATĻAUTS AUDZĒT ĢENĒTISKI KODIFICĒTOS AUGUS—UN TOS AUDZĒ LIELOS APMĒROS—-PIEM,–RAPSIS,UC…….VISI DZĪVNIEKI PRAKTISKI TIEK BAROTI AR MOB.SAT BARĪBU—–VISĀS DZĪVNIEKU BARĪBĀS…IR TRANSGĒNI…..pārtikas ražotāji raksta–satur cieti, bet neraksta,no mod. kukurūzas,–sojas lecatīns,soja….—bet neraksta no mod.sojas—-utt….mod. gēni tiek apslēpti….TAUTA MOSTIES……

Comments are closed.