4 thoughts on ““apdeits” pagraba celtniecībā”

  1. Tie maisi diži lielo uzticību neievieš, ir vairāki faktori, viens no tiem ka tie tādi slideni, vai kupola spice (ja būtu izdevies tiktāl tikt) kādā brīdī nenozveltos lejā? (ja nebūs iekšējie balsti), Smiltis maisos – tie nav akmeņi, tie var mainīt formu. Nākamais, ko te kāds jau ir minējis, ka šie plastikāta maisi ar laiku sairst, pat zem smiltīm, līdz ar to iestāsies iepriekšminētais… Tas tik tā, teorētiski.
    Lai veicas. (:

  2. @aak šī nav pirmā celtne ar smilšu maisiem, šādas mājiņas ir pasaulē saceltas labi daudz.. un necēlu to es uz dullo, bet izmantojot jau gatavus pamatprincipus..

    maisi tiek sastiprināti ar mietiņiem, lai nebūtu slīdēšanas iespēja.. maisus tur kopā, lai tie nesagāztos to gali – pamēģini sadalīt riņķi sekroros, izņemt pusi riņķa ārā, lai veidojas “baranciņa” un pamēģini vienu sektoru iebīdīt iekšā.. nekas nesanāks 😉 smitij ir neliels piejaukums māla un, kad tā sakalst, paliek diezgan cieta 😉 forma turās pati un maisam prakstiski vairs nav nekādas slodzes, tas pat var sairt 🙂 turēs apmetums.

  3. Jau pārliecinājos – viens gads šādam plastikāta maisam nojumītē – un pacelt to neizārdot es vairs nevarēju… Respektīvi, tas vienkārši izšķīst, izirst pirkstos.

Comments are closed.