ar velosipēdu pa sniegu..

IMG_0024_vakar bija pirmais izbraukums pa sniegu un pārliecinājos, ka ir baigi labi!
biju dzirdēti baiļu stāsti, ka pa sniegu nav labi, auksti utml. manuprāt tādas neveiksmīgas atrunas..

vajag tik siltāk saģērbties, šalle ap seju (it sevišķi ja brauc pāri tiltam) un uz priekšu! protams ir jārēķinās ar garāku bremzēšanas ceļu un nebūtu vēlams arī pagriezienos pārāk sagāzt velosipēdu, tā var ātri uz sāna noslīdēt. bet, ja brauc uzmanīgi, ir perfekti! atkusnī ar apledojušiem ceļiem gan piesardzības līmenis būs jātrīskāršo, bet vai tas nav nepilnu divu latu (pieņemot, ka rīgas sabiedriskais transports tiek izmantots 4x dienā) dienā vērts? par nepilniem diviem latiem dienas barības iztiku pat var nodrošināt.

tā arī šķiet, ka varēs iztikt nemainot riepas (biju domājis par radzēm). šī ir mana pirmā ziemas sezona ar velosipēdu un pagaidām izskatās daudzsološi!

jau kopš pagājušās vasaras sākuma, kopš tiku pie velosipēda, esmu pieteicis boikotu rīgas sabiedriskajam transportam.
dikti nedraudzīgas tā cenas, ja šie pret cilvēkiem tā, tad nu lai paši skatās..

13 thoughts on “ar velosipēdu pa sniegu..”

 1. Es arī mierīgi rullēju pa ielām un trotuāriem- nav ne vainas…mans mērķis gan nav boikotēt “sabiedrisko”, vienkārši- forša sajūta tā brīvi pārvietoties:)

 2. šodien aišāvu uz tirgu, zini, turp bija silti braucot, bet kameer izvazaajos pa turieni, man kljuva nereaali auksti, pat dubultajos cimdos pirksti bija apsalushi. Bija tik saapiigs aukstums, ka celjaa uz maajaam es iegriezos kafuuzii iedzeeru kafiju un sildiiju kaajas uz radiatora. Sajutos lieliski un devos maajaas pat apstaajoties veikalinjos…

 3. Vis ir skaisti – tik kā lai smaržīgās drēbes pirms kāda eleganta koncerta nomaina? 🙂

 4. Piecpadsmit gadu braucu visu cauru gadu ,štruntīgāk ja ir slapjš sniegs kopā ar sāli un smiltīm bojā riteni un drēbes ,bet tā ir labāk kā sēdēt piesmakušā sabiedriskajā.

 5. tas ir atkarigs no ta kads tev ir ritenis.. kad ir -10C – daksha var sabojaties un riepas ari nav paredzetas minus temperaturai..

 6. njaa es jau ar pieteicu boikotu sabiedriskajam transportam jau gadus 5 atpakalj 🙂 taga tikai ar velo . vieniigi kas visvairaak traucee neskaitot saali .,., ir tas ka sniegs ja snieg ,baksta aciis ,, un nevar atveert valjaa,, vajag kaukaadas sleepotaajbrilles 🙂

 7. @ohmtek slēpotāju brilles ir risinājums 😀

  šodien pa sniegu braukt bija sarežģītāk, jo bija tāda kā putra, dikti nēsā, bet piesardzīgi braucot jau aši vien sanāk piešauties.. man ir šosejas riepas, gan jau tas ir viens no lieliem iemesliem 🙂

 8. m jā, pa sniegu tīri interesanti braukt :p
  un vispār foršs blogs, daudzko labu/derīgu var atrast.. ari bija idejas par alternativaam kimiskajiem lidzekliem un sanaca tiesi uzdurties 🙂 ta ka ir forsi, ka kko liec

 9. Es gan jau 3 gadus braucu ar riteni visu gadu, bet ar radzem. Un sogad priekshaa ieliku mazliet platak neka aizmuguree. Un viss ideali. Droshak neka ar kajam 🙂 Lidz -15 braucu.

Comments are closed.