beidzot svaigēšanas restorāns!

vakar biju aizdevies uz “raw garden” – svaigēšanas restorāns, kurš tik tikko sācis savu darbību. lieliska vieta ar lieliskiem cilvēkiem! bija pat tāda kā māju sajūta :))

es protams esmu par to, lai cilvēki paši audzē un gatavo savu barībiņu, taču šis restorāns var būt daudziem kā stimuls veselīgāka dzīvesveida izvēlē.
izskatās, ka šī arī, būs vieta, kurā varētu tikt organizētas svaigēdāju kopā sanākšanas un cerams ne tas vien!

priecē arī fakts, ka restorāna veidotāji ir atvēri jaunām idejām un arī paši ir veselīgā dzīvesveida piekritēji un nes šo ideju tālāk..

raw garden ir atrodams rīgā, skolas ielā 12.

neesmu es vairs gan liels restorānu apmeklētājs, bet izskatās, ka šī vietiņa man varētu kļūt par iecienītāko “tikšanās vietu” rīgā 🙂

ļoti ceru, ka šo vietu novērtēs arī tā tautiešu daļa, kura vēl nezin par svaigēšanu, vegānimsu un varbūt pat veģetārismu (?) un raw garden varēs pilnvērtīgi attīstīties!

vairāk šādu vietu! piemēram hesburger un mcdonalds vietā varētu būt raw fast food – ieskrien, paķer salātlapu vai burkānu un skrien tālāk! 😀

9 thoughts on “beidzot svaigēšanas restorāns!”

 1. O, lieliski 🙂
  Gaidu kādu tikšanos restorānā :)) Noteikti būs mana iecienītākā ēstuve visā rīgā un Latvijā 🙂 😉

 2. Esmu atgriezusies no pusdienām iekš “Raw garden” un esmu sajūsmā!!! 😀
  Nelielam ieskatam kas tur un kā:
  Paņēmu pusdienu piedāvājumu, kas izmaksāja 3.50Ls. Izvēle krita uz mango zupu (vēl bija avokado un vegānu lēcu zupas), dārzeņu “sautējumu” (es teiktu – viegli silti dārzeņu salātiņi ar superīgu mērcīti) un saldajā liela, brūna, dievīgi garda šokolādīga konča ar riekstiem. Vēl mani pierunāja uz superīgo vitamīnu kokteili no mellenēm, spinātiem, linsēklām, smiltsērkšķiem un kā tur vēl par 0.70Ls. Bērniem “ciemkukulim” paņēmu Raw Musli Batoniņu, arī viņu pašu taisīti. Apkalpošana lieliska, uzņemšana ļoti viesmīlīga, telpas sulīgas un gaišas. Šodienas piedāvājumā vēl bija raw burgerītis ar salātiem (pēc izvēles, bija 2 veidu) un vēl daži saldie kokteilīši, svaigās sulas. Kā noskaidroju, ēdienkarte katru dienu bik mainīsies. Šiem esot dikti kreatīvs pavārs!
  Tiešām iesaku!!! 😉

 3. šo visu izlasot, nav iespējams neiegriezties restorānā. Jau nevaru sagaidīt rītdienu, kad turp došos. Beidzot ilgi gaidītā svaigēšanas vieta atvērta arī Rīgā, kolosāli!!!!

 4. nevaru sagaidiit kad tikshu uz sho vietu! pirmais kur doshos kad atgriezishos rigaa, pagaoidam dziivojos pa uk, un sheit notiek visaadas RAW sanaaksmes, taa ceeru ka taada tradicija buus arii Riigaa! Lets do it!

 5. Tas tak ir nožēlojami!!! Labāk burgeri, nevis salātu lapu! Saprotu, ka varasā var tādu svaigo dzīvi veidot, bet ziemā ? Ar Nīderlandes augļiem un Turcijas dārzeņiem? ņam ņam, ļoti veselīgi un forši!

 6. Skatos, ka Riigaa modee naak spaanu un polu veseliigie daarzeni 🙂
  Lai garsoooo!!

 7. Pats īpasnieks kā jau uzņēmējs, bet ēdiens no tiesas garšīgs. Pēc šīs pieredzes saņēmos un nospiedu pogu: dzīvot zaļāk!

 8. Es arī iegāju. Ēdu ķirbju un spinātu zupu. Burvīgi! 🙂
  Tieši tādēļ, ka esmu ceļā uz kaut kā mainīšanu savā dzīvē, tas man bija liels piedzīvojums.
  Tas ir forši, pat tiem, kuri ēd visu. Kaut vai redzēt, ka ir alternatīva. 🙂

Comments are closed.