dokumentālā filma – inde no elites (krievu valodā)

filma stāsta par bioloģiskajiem, ģenētiskajiem un etniskajiem ieročiem, kuri šobrīd tiek izmantoti pret cilvēku (cilvēku masu samazināšanai) – vakcīnas, mikročipi, ģmo utml..
nano-tehnoloģijas organismā un arī tām saistītās mutācijas, kas rodas cilvēkiem un dzīvniekiem..
cilvēku skaita samazināšana un kontroles mehānismi..

inde no elites – 1. daļa

inde no elites – 2. daļa

14 thoughts on “dokumentālā filma – inde no elites (krievu valodā)”

 1. Šodien palasīju “The next million years” (1954. gads,Čārlzs Darvins – Darvina mazdēls). Viens interesants paragrāfs tur bija par cilvēces evolūciju un ģenētiku -a tā kā tie, kuriem ir redzes defekti, spēj darīt tieši to pašu, kuriem to nav (pateicoties brillēm), tad nākamo gadsimtu laikā gandrīz visiem cilvēkiem būs redzes defekti, jo tie “neizselekcionēsies” ārā.
  Dabā sugām labu redzi nodrošina sliktas redzes gēnu nēsātāju izmiršana.
  *
  Saprotot šo lietu, ir viegli iztēloties, kāds būs nākotnes cilvēks, ja bojātie gēni visās jomās (redze, dzirde, rokas, kājas, iekšējie orgāni un pat smadzenes) netiks pakļauti selekcijai, bet gan tehnoloģiski laboti (brilles, dzirdes aparāti, mākslīgās sirdis, rokas, kājas un smadzenes arī)

 2. @Colt74 tie, kuriem “pieder” nauda, jeb lielākā daļa no tās.. filmā ir minēti daži pārstāvji, piemēram deivids rokfellers.. jau 80tajos gados viņš propogandēja cilvēku skaita samazināšanu.. tā teikt bagātākās pasaules ģimenes..

  būtībā var uzskatīt, ka arī bils geits un soross..

  un arī viņi “ziedo” lielas naudas summas cilvēku samazināšanā..

 3. shai filmai neticu, nevar buut, ka ljaunums kaa taads speej buut speeciigaaks par labo. Kaa tad pashattiistiiba mentaalajaa liimenii, celjojumi laikaa un telpaa, utt, cilveeka gariigo speeju attiistiiba…

 4. @inese tā ir izvairīšanās, bailes no ilūziju sabrukuma. es pats to uz savas ādas esmu piedzīvojis.. baidījos uzzināt, kas notiek..

  un lielā mērā caur lietām ko esi jau minējusi – garīgo spēju, mentālā līmeņa attīstība, apziņas celšana, citu dimensiju apzināšanās, ieraudzīšana, utt. to spēj mainīt.

  šī filma nav negatīva, tā ļauj vairāk izprast procesu. loģiski, ka ir vēl daudz vairāk lietu nekā šajā filmā analizētās..

  var būt gan viens spēcīgāks gan otrs, bet labais kļūst spēcīgāks par ļaunumu 😉

 5. ļaunums ir Labuma trūkums – sirsnības trūkums, draudzības un mīlestības trūkums.
  līdzīgi kā aukstums ir gaismas trūkums. līdzarto cīnīties ar tumsu ir tikpat jautri un bezjēdzīgi kā ar vējdzirnavām, pareizā un efektīgā cīņa – ir Radīt Labo.

 6. @kaspars strazdiņš
  Klau, tas cilvēks (Deivids AIKS), tic, ka Anglijas karaliene ir ķirzaka. Es nerunāju par metaforām, viņš tiešām tic, ka visi tie “sliktie” ir ķirzakas no citas planētas. To viņš pats pateica publiski.

 7. @kaspars strazdiņš
  Noskatījos to filmu. Tā arī nesapratu kur ir problēma. Bilderberga grupa sen jau nav noslēpums. Pēdējā sanāksme CNN bija paziņota. Tu esi, kādreiz par filatēlistu biedrību?? Tas ka bagātākie planētas iedzīvotāji izveidojuši savu klubiņu, nu nav nekas savāds. Vienkārši Tu tur nevari iekļūt, jo miljardi Tev par maz. Tas cilvēks, kurš viesnīcā teica, ka kāds ir ielauzies pie viņa,,, bet nemaz negāja pie administrācijas. Nu lielāku sviestu neesmu redzējis.

 8. “Kas ir elte???”, “bet ko var cepties? Tiešām, jaunums ir tas, ka nauda valda pasauli? Demokrātija, smiekli nāk”, “To viņš pats pateica publiski.”, “Bilderberga grupa sen jau nav noslēpums. Pēdējā sanāksme CNN bija paziņota. Tu esi, kādreiz par filatēlistu biedrību?? Tas ka bagātākie planētas iedzīvotāji izveidojuši savu klubiņu, nu nav nekas savāds. Vienkārši Tu tur nevari iekļūt, jo miljardi Tev par maz. Tas cilvēks, kurš viesnīcā teica, ka kāds ir ielauzies pie viņa,,, bet nemaz negāja pie administrācijas. Nu lielāku sviestu neesmu redzējis.”, “nav kļūda? ir vārds elite.”

  Kopsavilkums par konkrēto komentāru autoru un komentēšanas motīviem..
  *Konkrētie komentāri rakstīti ar iracionāliem jautājumiem, vedinot apšaubīt Kaspara publiskoto video materiālu satraucošos pamatus.
  *Piekasīšanās pie Kaspara rakstītā gramatiskajām kļūdām.
  *Kaspara sniegtajos materiālos neesošu atslēgvārdu iztirzāšana(Demokrātija)
  *Nemaz nespriežot par tematu, piekasīšanās pie Kaspara komentāriem tādā veidā vedinot diskusiju “par komentēšanu”, nevis par tematā apspriežamo materiālu.
  *Ķeršanās pie instinktiem(kas ir vecs triks)- skaudības, ar mērķi par ļaunu likt sajusties pašam Kasparam pret B. grupu, kad no Kaspara puses tiek sniegts materiāls par pašu Bildenbergas grupu.

  Secinājums..
  Colt74 komentē ar nolūku novirzīt lasītāju uzmanību no Kaspara izvirzīto tematu spriestajām tēmām. Colt74 komentāros nekādā mērā nav manāmas objektīvas kritikas par tematu. Plaši saskatāma reti redzēta rakstības kultūra un tieksme ar psiholoģiski atzītiem paņēmieniem bremzēt objektīvu kritiku no temata.
  TVNET un citās saitēs bija manīts, ka vairums komentāru, arī politisko notikumu aizskarošos tematos, ar nomācošu vairākumu, dažādiem vienreizējiem segvārdiem tiek pausti galēji negatīvi un neobjektīvi komentāri pret objektīvu kritiku vai pazīme, ķeršanās klāt komentāra autoram. Vienlaicīgi virzot prom no temata iztirzāšanas.
  Tātad varam spriest, ka publiskajā i-neta telpā atrodas darboņi, kas sistemātiski aktivizējas pie svarīgu jautājumu objektīvas apspriešanas ar mērķi to bremzēt un cilvēku uzmanību novadīt uz minoritāriem jautājumiem.

 9. Ja kāds netic kur problēmai aug kājas, tad pasekojiet līdzi paši kur, kā uz kurieni brauc šie cilvēki un kas notiek pēc kāda laika. Arī mūsu pašmāju bāleliņu braucieni uz ārzemēm un tikšanās ar kādu no tiem jau ir trauksmes signāls. Tas var vest uz izmaiņām un ne tādām, ko katrs no mums gribētu. Politika un visa cita netīrība tikai galvā cilvēkiem izveido kokteiļmasu un parastais šīs zemes ierindas iedzīvotājs dēļ šī iemesla vairs nav spējīgs redzēt skaidru bildi.

Comments are closed.