domu spēks un elektro ierīces

šodien ciemojoties vietā, kurā parasti pavadu laiku rīgā, māzgājot bļodiņu un paskatījies uz blakus netīro trauku kaudzīti, kuri sasmērēti ar dzīvnieku taukiem, iedomājos, būtu ērti, ja darbotos salūzusī trauku mazgājamā mašīna.. apmēram pēc 15 sekundēm parādījās ļoti dīvaina tai telpai neraksturīga skaņa, staigāju apkārt meklēdams no, kurienes tā nāk un atklāju, ka tā nāk no trauku mazgājamās mašīnas! tā jau daudzas dienas bija stāvējusi ieslēgta, bet nebija palaižams mazgāšanas process un pēkšņi kopā ar manu domu par to, tā sāka dīvaini rukt un mēģināt “mazgāt”.. noklunkstēja ūdens vads un tā sāka sūkt iekšā ūdeni.. tā joprojām ir sabojājusies, jo notiek tāds “pusprocess”, bet tas ir vairāk kā iepriekš un nostrādāja kopā ar domu..

ja kādam gribās spriest par sakritību, tad par trauku mazgājamo mašīnu iedomājos ļooti reti 🙂

nekas nav tā pat vien.. un neticu sakritībām, jo pārāk bieži notiek šādas interesantas situācijas..
tehnika ir viena viltīga lieta…

ar domām šādus procesus kontrolēt vēl iemācījies neesmu, bet varbūt būtu vērts 🙂
varbūt kādam ir sanācis to apgūt?

3 thoughts on “domu spēks un elektro ierīces”

  1. Man draugam mazā māsa bija iemācījusies pretējā virzienā – destruktīvā. Kā māsa piesēžas pie kompja, tā pēc pāris minūtēm viss ir nokāries tā, ka kompis jāpārstartē. Visiem citiem darboņiem nekādu problēmu ar šo pašu kompi nebija.

    Esmu dzirdējis, ka maziem bērniem spēcīgs enerģētiskais lauks, kas var stipri ietekmēt elektro iekārtas.

  2. es parasti pie teļļuka sēžot to ar domām slēdzelēju. Vēl citreiz ūdeni sanāk nejauši uzvārīt.!

  3. Lieliska grāmata ir ”rezonanses likums” autors Pjērs Franks, piejama LV valoda.
    Netikai pastāsta, kā domu spēks darbojas, bet arī tiek veikti eksperimenti, kur tiek aprakstīta to gaita. Kā ar domu spēku iespējams mainīt DNS. Un kā apkārtēja vide ietekmē tavu rezonanses lauku.

Comments are closed.