dzimtas grāmata

grāmatā skanošais ciedrs, anastasija ir izteikta lieliska ideja (viena no daudzām), katrai dzimtai veidot savu dzimtas grāmatu kā rīki ar, kuru saglabāt patieso informāciju.

dzimtas grāmata ir pieraksti blokā, burtnīcā, iesietās/neiesietās lapās, kādu nu kurš formātu un pieeju izmanto, kuri ataino dažādus mūsdienu notikumus, pārdomas, tradīcijas, uzskatus utml.. informāciju, kura nākošajām paaudzēm dos iespēju nesagrozītā un nemaskētā veidā uzzināt par notikumiem un cilvēku dzīvi pagātnē. un nākošā paaudze šo dzimtas grāmatu turpinās un tā gadsimtiem uzpriekšu.. unikāla ideja!

nezināšana ir tas kādēļ ar mums var manipulēt, bet, ja būs sarakstītas šādas grāmatas, tautiešus tik vienkārši dezinformēt vairs nebūs iespējams.

piemēram mūsu senču zināšanas ir tā “retušētas”, ka labākajā gadījumā mēs tiekam pie nelielas daļiņas no tām.. un daļa no zināšanām, kuras saglabājušās vēl ir sagrozīta..

lielākā daļa šo zināšanu ir aizlaistas aizmirstībā un tas ir darīts apzināti, jo, ja mums šīs zināšanas būtu, mūs nevarētu paverdzināt, ar mums manipulēt un lēti pārdot.. šīs metodes patiesībā ir tik prastas! bet tauta uzķerās, jo ir aizmirsuši, kas reiz bija..

ja neesi lasījis/lasījuisi skanošo ciedru grāmatas, tad ļoti iesaku! tā ir manuprāt viena novērtīgākajām, ja ne vērtīgākā grāmata, kuru līdz šim esmu lasījis.

šis ir video, kurā anastasijas grāmatu autors vladimirs megre stāsta par dzimtas grāmatu

12 thoughts on “dzimtas grāmata”

 1. Visam jau varētu piekrist, tikai jāatceras ka vērtīgākā grāmata, jeb grāmatu grāmata ir Bībele. Neaizmirsīsim ka šī grāmata arī ir kaut kas līdzīgs tai dzimtas grāmatai. Pats mūsu radītājs caur cilvēkiem – praviešiem un Kristus mācekļiem ir rūpējies lai līdz mums nonāktu patiesība. Padomājiet par to 🙂

 2. Dainas ari ir jaukas un neaizmirsisim, ka Daena ir musu maza jauka dveselite.

 3. Arī man Anastasijas grāmatas atvēra acis.
  Jā,piekrītu,ka Bībele ir nozīmīga,bet dainas vērtēju augstāk,jo tādā veidā mūsu senie priekšteči,mūsu senči nodod mums savas zināšanas un gudrības.Tas,ka mēs dainu gudrības joprojām nespējam līdz galam saprast.liecina tikai par to,cik augsta līmeņa civilizācija šeit ir dzīvojusi. Man patīk Anastasijas mums atklātais,ka uz zemes tajos laikos(no kurienes nāk arī dainas)dzīvoja vienota,gudra vēdiskā civilizācija.
  Mums, mūsdiemu “pārgudrajiem cilvēkiem”patīk visu apšaubīt un ilgi gudroties,bet laiks iet….
  Tāpēc es uzticos Anastasijai un ticu,ka dzimtas grāmata ir vispatiesākās informācijas avots,maziņš,bet īsts līdz pēdējam burtam.
  Bet Bībele ir tik daudz koriģēta,ka es tai īsti neticu.

 4. Bībele ir ebreju tautas vēstures grāmata. Mums vajag pašie savu Latviešu vēstures grāmatu kur katra dzimta raksta par notikušo un tāda vēstures grāmata nemelos kā mums vēsturnieki melo tagad

 5. Sveiki, Kaspar,
  Te Estere. (taa ar kuru Tu kaadu īsu laiku draudzējies).
  Ilgus gadus nesapratu, kas ar mani nav kārtībā, ka es tik otram sāpīgi varu rīkoties emociju uzplūdos un negribēju par to uzņemties atbildību uc.
  Nesen sāku saprast, un nesaku, ka viss pilnībā ir mainījies.
  Manā dzīvē svarīgs jaunums, ka esmu saderinājusies ar kādu jauno cilveeku. Atklājot vairākas lietas ar ko tu nodarbojies manā sirdī prieks par to un par taviem patiesības meklējumiem.
  Mēs ar manu saderināto nedaudz apsvērām darīt vairākas līdzīgas lietas ko tu esi jau izdarījis. Gribējām aizbraukt ar “mājiņu” uz zemes gabala un saimniekot. Gribējām, ka varētu iztikt gandrīz bez naudas.Dzīvot līdzās citiem līdzīgiem. Gribējām tikt pie vajadzīgā mainoties ar citiem.Paši cept maizi uc. Pašlaik tas mums ir pieklusis, jo ir neatliekami risināmas kādas lietas. Tikai maizi ceru drīz uzcept. Un citas sīkas lietas izmainīt.

  Mani ljoti stiprina patiesiibas, kaadas uzrakstiitas graamataa, kuru var lasiit blogaa kura saiti pievienoju, ko saskatu par pilnu ar sirsniigu, patiesu vecaaku padomu. mana dziives pieredze tam lielaa meeraa piekriit.gribēju padalīties ar tevi.

  http://kristusgaisma.blogspot.com/2011/12/kristigagimene-1dala.html

  Ja vēlies atbildi uz manu jautājumu. kas tevi visvairāk mācīja strādāt?

  Estere

 6. Atviano, ka ierakstīju neatbilstoša satura komentāru, bet neatradu citu veidu kā tev uzrakstīt:D. Ja vēlies drīksti šo komentāru dzēst.

 7. @Estere milzīgs prieks tevi “sadzirdēt”, vismaz caur rakstītu tekstu.. pēc daudzajiem gadiem!
  varbūt, ja esi reģistrēta draugiem.lv, sazinamies caur turieni -http://www.draugiem.lv/friend/?473756

  šķiet, ka pirms pāris gadiem pabraucu tev garām ar velosipēdu, bet varbūt arī nē.. savādas sajūtas, atminas uzpeldēja..

  šķiet, ka visvarāk mācīja vēlme saprast, pieredzēt un atklāt.

 8. Bībelē gan teikts, ka uz nejūdiem tā attiecas tik pat lielā mērā
  [ar dzimtas grāmatas veidošanu tagad esmu par

 9. es atstaaju sevi bez profila draugiem.lv ,
  taa kaa var sazinaaties vai nu sheit vai e-pastaaa:).

Comments are closed.