filma – uzmanies, barība! (krievu valodā)

iesaku noskatīties arī tiem, kuri redzējuši filmas, supersizeme, pasaule monsanto skatījumā, food inc. utml, jo te ir tā lieta parādī’ta mazliet savādāk.. interesanti ir arī filmā attēlotie eksperimenti, piemēram vistu aknu apliešana ar saldo burbuļūdeni (domāju, ka nosaukumi jau rādās jūsu acu priekšā). pēc 12 stundām aknas bija pilnīgi izsķīdušas..

interesanti ir arī paskatīties no kā patiesībā sastāv piemēram desas…

filmā ir divas “līnijas”, viena ir dažādi dokumentāli materiāli, ko kā gatavo utml.. un pētnieku viedokļi un runas un otrā līnija ir kāds brīvprātīgais aktieris skeptiķis, kurš piekrita eksperimentam uz divām nedēļām pārtikt no ātrajām uzkodām, pusfabrikātiem, piena… pirms filmēšanās viņš uzskatīja, ka nekam slitam ar viņu nevajadzētu notikt, jo piemēram čipsi jau kartupelis vien esot.. bet pēc 2 nedēlām, kad viņa veselība bija strauji pasliktinājusies, naktī nevarēja normāli gulēt, sāpēja galva, pastāvīgs nogurums.. viņš nosolījās pirms apēst kādu kādu hamburgeri, viņš 100 reizes padomās.. uzskatu sistēma par barību to piedzīvojot viņam pagriezās par 180 grādiem..

1. sērija – http://rutube.ru/tracks/2221400.html?v=6b87a8746d3275120a7aa44879b828a8

2. sērija – http://rutube.ru/tracks/2221907.html?v=0ae0abe4fe83f542a2f00aa9b7551ff5

2 thoughts on “filma – uzmanies, barība! (krievu valodā)”

  1. Paldies par šo filmu!
    It kā viss bija zināms, ka ir krāsvielas, aromatizētāji, garšas uzlabotāji… bet nekad nebija nekur nekādas informācijas, ka tas atstāj tādas sekas uz veselību. Man ir dēls un meita, un mēs jau pamanījām, ka arvien biežāk mūs moka bada sajūta, sliktas dūšas, galvas sāpes. Arvien biežāk esam nomākti un galva ir dulla. Tagad man ir skaidrs, kāpēc mans dēls ir tik “kustīgs”, kāpēc nespēj nekam koncentrēties.
    Mani šī filma vienkārši “uzmodināja”. Saprotu, ka, lai no tā izrautos ir jāmaina pilnīgi viss ēšanas paradums. Vakar gāju veikalā un pirmo reizi uzmanīgi lasīju mazos uzrakstiņus un biju “šokā”. Nopirku.. gandrīz neko.
    Esmu lielu izmaiņu priekšā. Paldies vēlreiz.. mjā…

Comments are closed.