filma: The Beautiful Truth

dokumentālā filma, kurā 15 gadus vecss zēns no aļaskas pēta, kas cilvēku padara slimu un kā izveseļoties izmantojot dr. gersona metodi

runa ir par vēzi, fluorīdu, aspartāmu, sudraba (dzīvsudraba) plombēm, msg, u.c

šādas filmas vajadzētu dabūt iekšā televīzijā, lai cilvēki mostas..7 responses to “filma: The Beautiful Truth”

 1. Irēna says:

  ļoti vērtīga filma, daudz atmodinošas informācijas. tagad 100 punkti centīšos tikt vaļā no savas amalgāma plombes.

 2. Laura says:

  http://zeitgeist.org.ru/
  šiten jau ar pilns ar “neērto kino”, tas pats vecais labais Zeitgeist kaut vai, -bet jāteic gan, daudz “normālu cilvēku” kaitinošas un nesagremojamas sazvērestību teorijas.

 3. Ivo Verners says:

  Uhh.. filma laba.
  Manas angļu valodas zināšanas gan nav tik labas, lai saprastu visu, jo lietots liels daudzums specifisku vārdu, tādēļ, manuprāt, Latvijas iedzīvotāju darbu sarakstā jābūt šīs filmas tulkošanai un ieskaņošanai latviešu valodā.
  Vēl viena nianse…tiem cilvēkiem, kuriem nav nekādu priekšzināšanu par filmā aplūkotajām tēmām – pārtikas piedevas, ĢMO, vakcīnas, medikamenti utt. – filma varētu šķist pārāk neticama, jo prāts to visu vienkārši var nespēt ‘ņemt pretī’ un var iestāties pat šoks, tādēļ ideāli, ja šī filma tiek skatīta pēc tam, kad noskatītas dažas citas, kurās jautājumi aplūkoti maigāk, saudzīgāk, “pakāpeniskāk”, minot vēl virkni konkrētu faktu par katru no atsevišķajām tēmām.

 4. m. says:

  Uzrakstat kads isu revjuu par filmaa redzeto.

 5. Jonita says:

  ticu gan intuiicijas speekam,gan iistaas informaacijas atnaaksanai iistajaa laikaa un sis ir kaarteejais pieraadiijums- peec krietna briiza,kops nebiju apmekleejusi so blogu,sodien peeksnji man to sagribeejaas apmekleet. un ne velti,jo vakar,pie vakarinju galda seezot un eedot svaigu burkaanu salaatus un skatoties sava drauga skjiivii,kur bija cepta sarkanaa galja kreejuma meercee,padomaaju,cik gan ilgi cilveeks var dziivot saadi eesdams.
  soriit draugs pazinjoja,ka vinjs tik slikti juutas,ka vinjam noteikti ir veezis!
  taa nu tagad piespiediisu noskatiities so filmu(labi vien,ka ir angliski).
  ir ljoti gruuti noskatiities kaa cilveeks sevi dzen naavee,bet vaino visus citus.liidz sim neko neuzspiedu,vienkaarsi mainiiju savus eesanas un domaasanas paradumus,cerot,ka otrs sekos,bet nu jau ir par traku,jaapaariet pie citaam drastiskaakaam metodeem 🙂
  veelreiz liels tev paldies,Kaspar. blogs tiesaam ir varens!

 6. Noskatījos un says:

  jautājums – vai kāds zina kur Latvijā kāds droši prot izņemt un nomainīt attiecīgās vecās plombes?

 7. @Noskatījos un kautko par stradiņu institūtu esmu dzirdējis.. vēlams laikam gan sākumā būtu piezvanīt un pārliecināties.

 8. […] tēma par dzīvsudraba plombēm jau tika aizskarta filmā beautiful truth […]