give and get festivālā..

give & get festivāls bija viens neaizmirstams šīs vasaras piedzīvojums! sanāca būt tikai uz vienu dienu, bet ar to vien jau pietika ļoti spēcīgiem iespaidiem. satiku kaudzīti draugu un citus burvīgus cilvēkus.

bildes no festivāla

tiem, kuri vēl nezin, kas šis ir par festivālu, īsumā, tas ir radošo darbnīcu jeb no angļu valodas – workšopu festivāls un, kad pa dienu cilvēki kopā ir labi padarbojušies, mācījuši citiem un paši mācījušies, vakarā ir koncerti.

pasākums notika vecpiebalgā (nākošā gada pasākusm plānojas būt kautkur nedaudz tuvāk latvijas centram) un ieeja bija pret ziedojumiem, kas ir ļoti apsveicama pieeja! ziedot varēja ne tikai naudu, bet arī mantas, kuras tika izmantotas festivāla veidošanā un iekārtošanā. par naudu biļetes bija nopērkamas biļešu kasēs ar 3 ziedojumu iespējām – 5, 10 un 15 lati.

arī visas radošās darbnīcas bija balstītas uz dalīšanās prieku, jo kā nekā labākās lietas ir par brīvu!

pirmajā give & get es nekādu radošo darbnīcu netaisīju, bet plānoju to darīt nākošgad.

ideja par šādu pasākumu nāk no austrālijas, kurā tas netiek skaļi reklamēts un ir tāds kā “savējo” pasākums, bet “savējie” brauc no visas pasaules! pasākums tur notiekot pat 7 dienas!

varbūt nakošā gada give & get festivālam sanāks pietuvoties šādam apjomam?
bet lai arī pasākums notika no piektdienas līdz svētdienai, daļa cilvēku jau tur bija uzturējušies 4 dienas pirms piektdienas sagatavojot pasākuma teritoriju – pļaujot zāli, taisot tualetes, ceļot nojumes, gatavojot skatuvi utml.

atklāti sakot, ja agnese man nebūtu piedāvājusi give and get festivālā uzspēlēt ģitāru un padziedāt, uz to nemaz nebūtu aizdevies, jo nākošajā dienā rīgā bija brāļa kāzas. paldies tev par šo mudinājumu!

šīs vienas dienas laikā piedalījos 3 workšopos – iemācījos no t-krekliņa uzšūt maisiņu (lielisks veco t-kreklu pārstrādes variants), rakstīt plakātu tekstus pēc loesje metodes un ar māla virpu virpot māla trauku.

sanāca arī daļēji paskaņot koncertu, jo skaņotājam steidzami bija uz kādu laiku jāaiziet. sanāca atsvaidzināju iemaņas skaņošanā, jo kādiem gadiem biju aizrāvies skaņošanu, ierakstu studijām, fonogrammu taisīšanām un mūzikas aranžēšanu. un interese par to joprojām ir daļēji saglabājusies 🙂

uzkāpu arī uz skatuves. šis bija mans pirmais koncerts, kurā viens pats spēlēju ģitāru un dziedāju, jo parasti tas tika darīts kopā mūziķu apvienībās – harmless un vēlāk grupa post marka. ar to savā ziņā ir sācies kāds no jauniem posmiem.
pēc dažām savām dziesmām uz skatuves kāpa arī anna un kopā izpildījām 2 annas dziesmas.

uz skatuves kāpa arī rihards lībietis, tas bija spēcīgi! iesaku paklausīties viņa daiļradi!

koncertā cerēju sastapt arī karmafree, bet piektdien laikam viņi tomēr neieradās..

pa nakti kopā ar ansi un rihardu braucām uz rīgu. bija jāpasnauž un jāgatavojas brāļa kāzām, kas arī bija spēcīgs piedzīvojums, bet par to varbūt kādreiz dzīvē pastāstīšu..

2 thoughts on “give and get festivālā..”

Comments are closed.