īstais laiks pirkt riekstus!


plāns bija rudenī salasīt lazdu riekstus, bet šogad laikam nav riekstu gads.. meklēju vairākās lazdās, dažās vietās latvijā, bet riekstu nav..

bet nu vismaz tirgū.. šobrīd lazdu riekstus un valriekstus rīgas centrāltirgū var nopirkt par 1.60ls kilogramā. cena ir ļoti laba un ir vērts iepirkt visai ziemai! ja ne gadam..

lielais pluss visā šinī situācijā ir gan tas, ka sezonā pērkot sanāk daudz lētāk kā arī rieksti ir dzīvi (kā reiz aktuāli svaigēdājiem) un noteikti daudz mazāk ir apstrādāti ar kādām vielām, jo riekstus sargā to biezā čaula..

šobrīd iepirku 5 kilogramus lazdu riekstus un 2 kilogramus valriekstus. šķiet gan, ka vajag vēl mazliet vairāk.. būs kādu dienu jāaiziet pakaļ vēl vienai porcijai..

5 thoughts on “īstais laiks pirkt riekstus!”

  1. 😀 Pareizi dari. Man ar bija aizdoma, ka tā būs jādara.. Vienīgā problēma tā, ka man viņi ļoti garšo, un var sanākt tā, ka apēdu ātrāk, nekā bija plānots.

  2. Tur grauzdetas mandeles ir loti ok. Tikai atri edas. Energetiskaa vertiba ganjau ar ok.

  3. pērkot riekstus ar visu čaumaliņu viereiz riktīgi iegrābos, bija maiss uz kadiem 3 vai 4 litriem bet ziemā kad ķērāmies pie lielās riekstu ēšanas iznāca viens čuš, čaulas tukšas visas kā viena, reti kurā bija kāds riekstiņš, tāpec tagad pērku tikai izlobītos riekstus, dārgāk bet toties ir.

    Nezinu kādā sakarā rieksti bija tukši, jo nopērkot bija gan kāds riekstiņš, tikai likās kad pārāk agri novākts, iespējams nav paspējis nobriest un vēlāk sažuvis un kur ir garantija pērkot centrāltirgū neiegrābties

Comments are closed.