15 thoughts on “jautājums..

 1. xlt

  Tā kā mans darbs (tas, par ko es saņemu algu) sastāv no dažādām funkcijām, tad viennozīmīgas atbildes nav – ar dažām lietām nodarbotos, ar citām nē. Lai cik foršs būtu darbs, ko dari, tas vienmēr ietvers lietas, kuras tev jādara nelabprāt.
  Starp citu, mans iepriekšējais darbs bija tāds, kur atalgojums bija gandrīz vai kā bonuss. 🙂 Taču ar laiku izrādījās, ka tomēr vajadzīgs vairāk naudas..

 2. Anonymous

  Lielisks jautājums! Man ir paveicies un varu ar prieku teikt- Jā!

 3. JURIS

  Vienozīmīgi varu sacīt – Jaaaa!
  Jo tas ko es daru – dara mani laimīgu, kaut reizēm process ir grūts!
  Bet uzdot jautajumu, ko es darītu tikai par naudu būtu vērts!

 4. lasitajs

  Jaa. Visu muuzhu taa esmu dziivojis gan straadaajot visaadus algotus darbus, gan tagad, straadaajot pats sev. Domaju, ka savadaak jau nemaz nav jeegas.. 🙂 Bet no otras puses, tas vnk ir attieksmes jautaajums.

 5. Gunta

  Cik laba sajuta, ka atbilde ir – jaa. un tik nesen vel bija savdak..

 6. Aigars Br

  Godīgi sakot domāju, ka nestrādātu. Tas gan nav 100%, jo man patīk tas, ko es daru – uz darbu eju ar prieku.

  Domāju, ka ap 90% cilvēku (vai pat vairāk) primāri dara, to, ko dara un mācās/studē to, ko mācās, jo tā var nopelnīt naudu, kas nozīmē izdzīvošanas iespēju esošajā iekārtā, jo citas sistēmas jeb Sociāli/Tehnoloģiski/Ekonomiskās pasaules vēl nav.

 7. Kristaps

  Pirms gada jā, šobrīd meklēju to kas dodtu atbildi jā, bet šobrīd atbilde ir nē !

 8. Liene

  Esmu pārtraukusi darīt lietas(un strādāt algotu) tikai tāpēc,lai saņemtu noteiktu summu savā kontā mēneša beigās. Mēģinu atgriezties un attīstīties virzienā,kas man ir svarīgs. Bet, tā pagrūti(arī fiunansiāli) tas viss virzās.Bez tam,ja neesi profesionālis (ar attiecīgajiem dimplomiem kabatā,kas to apliecina),tad situācija nav tik vienkārša.

 9. moritz

  jaa. lai apgūtu iemaņas un pēc tam savu darbu pārvērstu naudā. citādi – nē! 😉

 10. baļķvedējs

  Ha, nestrādātu. Ietu meklēt kur naudu maksā. Jo nauda – tā ir brīvība. Un tikai nesāciet – brīvība ir Tevī pašā utt. Mūsu laikos viss ir veikals.

Comments are closed.