kviešu zāles sula

kviešu zāles sula

sanāca! nesen iegādātais sulas spiedes modulītis, kurš pieliekams pie maļamās mašīnas lieliski tiek galā ar sulu spiešanu no zaļumiem! vakar izspiedu pirmo kviešu zāles “šotiņu” (mazo šņabja glāzīti). garša nav tā labākā, jo koncentrāts, bet kas par vitamīnu devu!!

kviešu zāles sula ir kļuvusi populāra īpaši starp svaigēdājiem tās vērtīgā sastāva dēļ. ja katru dienu dzer pa glāzītei, tā ir spēcīga ikdienas vitamīnu deva, it īpaši ziemas periodā. kviešu zāles sula satur arī b12 vitamīnu (he, tā runā 🙂 ), kurš itkā reizēm trūkstot vegāniem un veģetāriešiem…

kviešu zāles sula
kviešu zāles sula
kviešu zāles sula

modulītis maksāja 4.80ls, bet, ja nav maļamās mašīnas, jāpieskaita vēl ~8ls

ja kādam interesē, kur modulītis iegādājams – rīgas centrāltirgū saimniecības preču “reģionā” – bildē norādītajā kioskā (sarkanais punkts)

kur pirkt sulasspiedītes moduli - karte

9 thoughts on “kviešu zāles sula

 1. Pingback: kā audzēt kviešu zāli priekš sulas | var arī savādāk..

 2. cherry

  YESS!! Paldies par informāciju, tomēr var šito pa lēto dabūt 🙂 citādi netā tikai tie dārgie aparāti, ka rokas nolaižas, bet sulu ta gribas..!

 3. Pamrami

  Jā, šitais labs, es atradu pie vecākiem ar visu sulu uzparikti. Aizvakar Rito veikalā uz Brīvības ielas redzēju smuku plastmasas spiedīti pa 33ls.

 4. pastnieks

  paldies par rakstiem, man taads jautajums ,kapec taa sula obligaati jaspiezh, vai nevar tos zaljumus est taadus kaadi vinji ir? un vai tas nebuus labaak?

 5. kaspars strazdiņš Post author

  kviešu zāle ir ļoti sīksta, bet arī ļoti vērtīga.. ja košļātu, tad paietu ļoooti ilgs laiks to košļājot un tā pat šķiedras diez vai sanāktu sakošļāt.. pamatīgi “striķi”.. vienu blenderi ar to esmu nodedzinājis 🙂

 6. jānis

  Paldies. Šobrīd kā reizi uz palodzes miežu asni sāk sasniegt griežamo garumu. Raksts tieši laikā 🙂

 7. Gi

  Ja kāda m ir aktuāli – šādu ierīci var nopirkt ARMAS (www.armas.lv). Var pasūtīt internetā, var aizbraukt pats pakaļ. Cenas viņiem labas, pats vakar nopirku un priecājos par sulu 🙂 Tirgū neatradu, norādītajā vietā vispār šobrīd bija kravu iekraušanas punktam līdzīgs priekšmets 🙂

 8. Ģirts

  Papildinot Gi. Šodien biju bāzē ARMAS, kas ir Buļļu ielā 43/45, un dabūju gaļas mašīnu, kas maksāja 6,07Ls, tāpat teica, ka esot sulu spiedes modulis, bet pēc tā dabūju braukt uz viņu veikalu aiz Spices – Remtes iela 21, 9.bokss (tur tāds tirdziņš ar konteineriem). Tur bija tas pats Armas, tik ar mazumtirdzniecības cenām (nedaudz dārgāk). Uzgalis maksāja 4,07Ls. Vēl 2gb tajā vietā esot palikuši. Tas tā, info.

Comments are closed.