labs lokālās ekonomikas piemērs..

[youtube]M__BN7S5Xpw[/youtube]

esmu pārliecināts, ka arī mēs varam ko tādu sasniegt un vēl vairāk!
domāju, ka šāda ekonomika attīsitīsies daudzās vietās latvijā. jāapvienojas konkrētu reģionu cilvēkiem un jādarbojas lietas labā!

redzu šādu nākotni arī jumpravai. piemēram šobrīd daudzi jumpravieši brauc strādāt uz rīgu transportā (vilcienā) tērējot lielu daļu nopenlītā.. no jumpravas līdz rīgai ir ~72km un jāpierēķina vēl rīgas sabiedriskā transporta izmaksas.. jumpravā mājoklis ne tuvu nav tik dārgs kā rīgā un izmantojot lokāli saaudzēto pārtiku pamatīgi samazinātos vajadzības pēc ienākumu apjoma..

4 thoughts on “labs lokālās ekonomikas piemērs..”

  1. Jā, skaisti jau ir.. es tik nebeidzu domāt, ka šis noteikti nav vienīgais šāda mēroga projekts, kas aktīvi darbojas jau tagad. Kā zināms, labām lietām reklāmu nevajag, tādēļ ticu, ka kaut kur noteikti ir pilsētiņas un ciemi, kas ražo un patērē 100% no pašu produkcijas. Neesmu meklējis, bet tādiem jābūt.

  2. tāpēc Latvijā ir vajadzīgi cilvēki, kuri to uzņemtos un vēl svarīgāk – cilvēki, kuri to novērtētu un izmantotu. Neslinkosim un painteresēsimies, kas notiek mums apkārt!

  3. Ļoti iedvesmojoši – un galvenais, ka pilnīgi realizējams faktiski jebkurā ciemā, novadā, pilsētā.

    Tas kas būtu jādara – jāpopularizē ideja par to, ka var arī savādāk – iepirkties, izturēties vienam pret otru. Respektīvi jāmaina ieradumi. Protams jāsāk ar sevi – es esmu par. Un aicināšu arī citus 🙂

Comments are closed.