video: lekcija par MMS – efektīvs līdzeklis pret infekcijām

MMS ir līdzeklis, kurš palīdz atbrīvoties no dažādām infekcijām. Šo lietu nepārdod veikalos vai aptiekās, jo tas ir aizliegts, pat par spīti tik labiem rezultātiem, kurus cilvēki guvuši, bet domāju, ka lielākā daļa, kuri šo lasa jau zin, ka farmācija ir brutāls bizness, kurā vesels cilvēks ir neizdevīgs cilvēks.
: lekcijas autors) saka – ir veikti daudzi eksperimenti arī uz govīm, ar ļoti labiem rezutātiem, aiztaupot daudzus tūksošus, kurus būtu jāiztērē zālēs, bet govis par šādu terminu “placebo” nemaz nezin.

labi rezultāti eksperimentos sasniegti pie tādām saslimšanām kā hepatīts, astma, diabēts, herpes, kandida, akne, un dažādām citas vīrusu, baktēriju un sēnišu izraisītām slimībam.

iesaku par MMS palasīt internetā kā arī youtube ir gana daudz materālu par šo tēmu.

lekcija skatāma angļu valodā.

šei skatāms MMS izgudrotāja džima hembla stāsts – kas tas tāds ir un kā tas tik atklāts. krievu valodā.

8 thoughts on “video: lekcija par MMS – efektīvs līdzeklis pret infekcijām

 1. Pingback: dokumentālā filma par dzīvsudrabu | var arī savādāk..

 2. Ilmārs

  Sveiks. Vai pats esi provējis to MMS? Vai kāds to ir mēģinājis Latvijā?
  Teorētiski to var pats pagatavot.
  MMS veido – NaClO2 (nātrija hlorīts), kas tiek izšķīdināts destilētā ūdenī (25% šķīdums)
  3 minūtes pirms iedzeršanas, MMS tiek pievienots citronskābes(10%) šķīdums proporcijā 1:5, kā rezultātā radīsies ClO2(hlora dioksīds).

 3. kaspars strazdiņš Post author

  @Ilmārs jā, mms lietoju. pasūtīju caur ebay.
  uztaisīt var. jāuztaisa NACLO2 28% šķīdums un 50% citronskābes šķīdums.

  lietošanā devas ir 1:1

  NACLO2 gan ir padārgs un nav tik vienkārši dabūt.

 4. Anonymous

  šeit var nopirkt tos ķimikālijus cik vajag: http://www.enola.lv/ atrodas Rīgā Valdemāra ielā.

  bet par to MMS es papētīju internetā, ir pretrunīgi viedokļi. Nedaudz māc bažas- tas normāli, kā jau no visa nezināmā.Cik ilgi tu lieto? Vari pateikt no kuras firmas tieši pasūtīji, internetā daudzas piedāvā nopirkt. Vai tiešām rezultāts ir vai arī nostrādā vienkārši placebo fenomens un uz iedomu pamata ka dzer brīnumzāles tiešām paliec vesels?

 5. Jahnis

  Paldies, Kaspar, ka esi ievietojis norādi uz MMS jeb vienkārši „hlorciņu”, kā pats to dēvēju!
  Kad pirms apmēram gada sāku interesēties par MMS, latviski atradu tikai vienu atsauci — oficiālu un krasi negatīvu: pirmkārt, nav ko bauriem pašiem savus smadzeņpodus kustināt, jādzer tās drapes, ko dakters parakstījis, punkts un āmen. Otrkārt, indīgs un tātad bīstams nodokļu maksātājam atsevišķi un valstij kopumā. Aizliegt vai vismaz izsmiet! Pazīstama attieksme…
  Es sevi dēvētu par „atvērtā tipa” ziņkārīgu skeptiķi. Iepazinos ar kaudzi diametrāli pretēju viedokļu un nolēmu izmēģināt uz sevi, iekams to dot vai ieteikt kādam citam. Tēvam ir problēmas ar ādu (psoriāze, ja nemaldos it kā diagnosticēta), bet mammai ir tāds kaišu saraksts, ka ikdienā parakstīto tablešu apjoms knapi satilpst plaukstā.
  MMS sāku lietot šīgada martā. Vispirms jau biju pārsteigts, ka izdaudzinātā „šausmīgā” smaka nemaz nebija tik pretīga. Nejutu nekādu vajadzību to nomākt ar dabīgo ābolu sulu vai tml.. (es gan esmu padomijas bērns, kas vēl labi atceras ar hlōrkaļķiem dezinficētās publiskās atejas ar to dedzinošo smārdu).
  Lietoju tās proporcijas, ko norāda Kaspars (attiecība 1:1 ir praktiskāka, it sevišķi veciem cilvēkiem, kā maniem vecākiem – nav jāuztraucas, ka tik nesajauc pudelītes), bet Ilmāra norādītajām arī nav ne vainas.
  Man pašam tai brīdī nekas nekaitēja, vienkārši apmēram mēnesi dažādās devās to testēju uz sevi. Nebija nedz caurejas vai nelabuma, izsitumu vai citu pēkšņu manifestāciju. Vienīgais, ko droši varēju secināt — inde tā nav (pāri 10 pilienu slieksnim gan negāju) un, ievērojot tos pāris drošības nosacījumus, hlorku var testēt „kaujas apstākļos”. Tie ilgi nebija jāgaida. Draudzenei plaukstas locītavās uzmetās nejauks kraupis, sīki plīsumi sausā ādā, kas nedzija un gāja plašumā. Trešajā dienā tas jau kļuva neizturams, un es atcerējos, ka ledusskapī ir MMS. Piebildīšu, ka mana draudzene ir ūberskeptiķe, tā ka viņas gadījumā par placebō nevar būt ne runas; viņa knapi ļāvās pierunāties 😉
  Lūk, tik strauju uzlabojumu es nevarēju pat iedomāties! Pēc divām dienām ar hlorkas kompresēm āda ap locītavām bija vesela un zīdaina kā zīdainim.
  Draudzenes veselīgo skepsi tas nemazināja un, teiksim, to dzert viņa kategōriski atteicās. Bet nav jau arī lielas vajadzības, citādi viņa ir visnotaļ veselīga.
  Pēc šī gadījuma jutos drošāks hlorciņu beidzot piedāvāt arī vecākiem (70-80 g.v.). Tēvs bija visnotaļ entuziastiski noskaņots izmēģināt ko jaunu, kas varētu atvieglot viņa senās mocības ar ādu. Mums, kam nav bijušas īpašas ādas problēmas, ir grūti iedomāties, kā tas ir — sadzīvot ar nemitīgu niezi, izsitumiem, sulojošiem ādas plīsumiem un tādā ne pārāk jautrā garā. Bet šādu cilvēku starp mums, izrādās, ir diezgan daudz. Tieši tāpēc straujais uzlabojums arī tēva gadījumā viesa cerības, ka noteiktos gadījumos MMS tiešām var būt terapeitiska vērtība, turklāt ieskaitot reizes, kad cilvēks desmitiem gadu laikā ir iztērējis burtiski tūksošiem naudiņu neveiksmīgai konvencionālajai terapijai, kā to apliecināja nākamais gadījums ar manu draugu, kura ādas kaites bija patiešām nopietnas. Tūliņ vēl stāv priekšā izmēģinājums ar vienu tanti. Ja arī tas izrādīsies pozitīvs, tad tiešām nāksies par šo runāt plašāk. Galu galā, nevienu taču nepārsteidz ūdeņraža pārskābes klātbūtne mājas aptieciņā. Lētākais un drošākais veids kā dezinficēt sadzīves pušumus. MMS vienkārši nav tik agresīvs oksidētājs, un tā dziednieciskās īpašības nav ar vieglu roku noraidāmas.
  Paldies arī anonīmam par norādi uz Enolu. Viņi man ir kaimiņos. Šodien pat aiziešu noskaidrot, vai pie viņiem var dabūt nātrija hlorītu.

  Priekā,
  Jah

 6. sol

  @Jahnis
  sveiki. vai jūs, lūdzu, varētu man arī palīdzēt tādu pagatavot vai nopirkt ?
  vai ir vēl kādi praktiski piemēri par rezultātiem ?
  ar ko tas atšķiras no citrona sulas dzeršanas ?

Comments are closed.