8 thoughts on “riepu pamati procesā..”

 1. Ja ruberoīda loksnes savā starpā nav salīmētas kaut vai ar bituma mastiku, tad pa tām šuves vietām mitrums joprojām no zemes var sūkties kapilārā formātā uz augšu un tikt klāt koka karkasam. Šito apdomā!

 2. Klau, Kaspar – a Tev varbūt ir pieejams kāds transporta līdzeklis, ar ko varētu pārvest nelielu 6metrīgu brusiņu (5x5cm) “bunti”? Ja Tev kaut kas tāds būtu pieejams – es papildus pateicībā varētu piemeklēt no savas riepu kaudzes kaut ko Tavām vajadzībām atbilstošu. Nezinu, vai būtu 20 gab Tavā izmērā, bet kaut ko jau sameklēt varētu.

 3. Jānis 12.07.2011
  + !!!
  Ieteiktu šito, nevis apdomāt. Bet fiksi novākt & ieklāt ruberoīdu VISMAZ trijās kārtās! Bagātīgi salipinot kopā ar bituma mastiku… 🙂 Jo, šāda veida kļūdu pēctam neizlabosi. Tas ir viens. Otrs: apmēram 8-10.g. laikā ar bitumu nepiesūcināts ruberoīds lēnām”noārdās” apkārtējās vides ietekmē.
  Rezultats būs bēdīgs. Mitras sienas u.t.t.
  Bitumenizētā ruberoīda torte trijās kārtās, nodrošinātu kā minimums divdesmit piecus gadus…
  Veiksmi darbos!

 4. *Otrs: apmēram 8-10.g. laikā ar bitumu nepiesūcināts ruberoīds lēnām”noārdās” apkārtējās vides ietekmē.*

  Ruberoīds – jumta hidroizolācijas materiāls, kuru iegūst piesūcinot jumta kartonu ar šķidrajiem naftas bitumiem, pēc tam abas tā puses pārklājot ar bituma kārtu.

  Ja paeizi saprotu par ko ir runa. BTW kapec nelikt ruberoida vieta biiezo plevi? Un paslaik ir pietiekami daudz polimeras hidroizolacijas lai beigtu fantazeet par ruberoia hidroizolaciju.

  Jautajums tikai vai tiek buvets eko varianta.

 5. Un ir ari ruljveida uzkausejamie jumta segumi kuriem darbiibas laiks ir 25 gadi. Vienigi cena vairs nebus limonade.

 6. To > m.13.07.2011
  …pareizi. (aptuveni 80% kartons & 20% bitumens) 🙂
  Saķēpājot 2-3 kārtās, bitumena daudzums palielinās… (no tā tie gadi rodas)

  P.S. Principā, šis te viss nu neizskatās ‘tīrs’ eko variants. Globālais ‘eko’ būtu piem; Lineļļā mērcēti ozolkoka bluķīši ar bērza tāss hidroizolāciju augšpusē… Vai kautkā tā.

  Klau, bet nenojauksim Kasparam virzību. Lietas turpinās; un tas ir labi!

 7. Es gan ieteiktu padomāt par veselību. Riepas saulē uzkarstot izdala kaitīgas vielas. To var saost. Vai tas būtu tas labākais materiāls mājas pamatiem? Manuprāt labāk būtu māli ar salmiem vai skaidām. Senos laikos cilvēki tā arī būvēja mājas.

Comments are closed.