pārdomas par ērču encefalītu..

ērce

pārdomas par ērču encefalītu..
jau gadiem iekšā ir sēdējusi neizpratne, kā var būt kas tāds kā erču encefalīts. tas taču ir tik dabiski staigāt pa pļavu, mežu, dārzu.. un te pēkšņi – gribi dzīvot – „staigā tur, kur asfalts”!

un tas rada lielo jautājumu – vai daba to tišām tā būtu iekārtojusi? protams, ka nē.. šeit kaut kas nav tīrs..

ir dzirdēts (nezinu vai patiesība), ka arī dzīvnieki mēdzot saslimt ar encefalītu. Iespējams tas ir attiecināms uz mājdzīvniekiem, kā piemēram suņi un kaķi, kuri liela daļa no tiem ir saņēmuši kaudzīti ar potēm un tiek baroti ar kaķu un suņu barību, kura noteikti nav tā imūnsistēmu stiprinošākā barība.. (to ko raksta pretencefalīta pošu reklāmrakstos vērā es neņemu..)

noteikti, ka lielākā daļa laukos dzīvojoši cilvēki, kuriem ir kāds kaķis vai suns, ir redzējuši tiem spalvās pa kādai ērcei, reizēm pat vairākām. un cik gan no tiem ir saslimuši ar encefalītu? es personīgi nezinu nevienu konkrētu gadījumu..

šķiet, ka normālos apstākļos encefalītam nevajadzētu būt „bīstamajai slimībai” kā tautas tiek biedētas..

jāstiprina imūnsistēmu!

pirmais solis imūnsistēmas stiprināšanā ir izvairīšanās no zālēm un potēm. tās ir ārprātīgas imūsnistēmas iznīcinātājas. ja ir noķerta kāda slimība, jāmeklē risinājums kā to izārstēt nebendējot organismu. vislabāk tiekties uz tādu veselību, kādai slimības klāt nemaz nelien. slimība kā tāda nešķiet nekas diži dabīgs.. tā ir seka kautkādai kļūdainai darbībai.. piemēram ķīmisku zāļu lietošana, potēšanās, organisma novājināšana ar sliktu barību, alkohols, cigaretes, utt..

varbūt encefalīts ir mākslīgi izplatīts, lai atrautu cilvēku no dabas? sastūķētu tos pilsētās? un kopā ņemot, varbūt tā ir viena no ekonomikas balstīšanas metodēm?

domāju, ka arī farmaceitiem jau sen ir zināmas encefalīta ārstēšanas metodes, bet tas neizdevīgi, jo cilvēki saslimst reti, bet potējas ļoti daudzi. potes nes daudz lielākus ienākumus..

jau no pagājušā gada es pārtraucu baidīties no ērcēm.. neuzskatu, ka dabā man ir kādi ienaidnieki un arī ērces tādi nav. Esmu izvēlējies darboties ar imūnsistēmas stiprināšanu, kas ir atbilde uz jautājumu kā būt veselam..

otrā atbilde – ja nu kas – rezerves variats.. bob beck izgudrotais magnētiskais pulseris, ar, kura palīdzību var neitralizēt organismā iekļuvušos vīrusus. arī encefalīts ir vīruss.

uz savas ādas konkrēti magnētisko pulseri vēl neesmu izmēģinājis, bet esmu pārliecināts, ka tā pilda savas paredzētās funkcijas, jo līdz šim esmu taisījs vienkāršākas bob beck ierīces, kuras nesušas labus rezultātus organismā iekļuvušo gripas un tāda tipa vīrusu neitralizēšanā.

šeit ir pieejama informācija kā uztasīt magnētisko pulseri cilvēkam, kurš darbojas ar elektroniku, šādu ierīci uztaisīt ir viegls uzdevums.

ir atrodami arī jau gatavi nopērkami varianti..

41 thoughts on “pārdomas par ērču encefalītu..”

 1. Encefalīts nav izplatīts visā pasaulē – sanāk šajos platuma grādos un pa kreisi, mazliet vēl austrumeiropā. Bet rietum un ziemeļeiropā tas nav.
  Citur gan ir laima slimība.
  Nedomāju, ka tas ir “radīts”, lai cilvēkus aizbiedētu no mežiem. 🙂

 2. Gribam padiskutēt par nepotēšanos ? Prātā nāk pavisam svaigais stāts par puiku, kurš nebija potēts pret tuberkulozi.. vecāki samaksāja visdārgāko cenu…

 3. @baļķvedējs
  tuberkoloze un vēl dažas slimības ir atsevišķi gadījumi, kur labāk ir potēties, bet tādi kā ērču encefalīts, visādi hepatīti, dzemdes kakla vēzis un visi pārējie ar ko reklāmās uzbāžas – par tiem gan var padiskutēt.

 4. @baļķvedējs ne visi potētie ir pasargāti pret potējamo slimību, bet pēc potēm vēl var gadīties visādas brīnumainas sekas.. organismā nav mākslīgi jāiejaucas, lai tas normāli funkcionētu. it sevišķi tik brutālā un destruktīvā veidā kā ar potēm.

  ziņa par mirušo puiku farmācijā noteikti bija kā medusmaize – “redz! nepotējies! saņem!”

  baļķvedēj, masu mēdiji smalki manipulē ar cilvēku prātiem 😉

 5. es jau sen esmu izvēlējies nepotēties pret encifalītu. Pat sanāk pa retam kādu ērci noķert. Varbūt pat esmu jau izslimojis, jo vieglajās formās tas līdzinoties gripai. Domāju, ka iekš potēšanās ir 2 problēmas:
  1. Tevi tikai potē, bet nepārbauda, vai tev nav dabīgā imunitāte;
  2. Skuju tu Latvijā dabūsi poti pret Latvijā sastopamo vīrusa paveidu (vīrusi mēdzot mutēt un mainīties). Tavas vakcīnas tiek iegūtas no vidusāzijas ērces Kādā nepazīstamā spānijas laboratorijā pēc amērikas farmācijas giganta pasūtījuma.

 6. Man ir nācies redzēt sekas, kas notiek, ja iekož inficēta ērce … nenovēlu nevienam. Sieviete palika invalīde uz mūžu. Karoti nevarēja rokā noturēt.
  Tai pašā laikā tas nav piespiedis mani pašu potēties :)) iemesls gan ir gaužām banāls – man žēl naudas.

 7. @baļķvedējs
  tāds rezultāts var būt arī potētam. izslimoju pag.vasarā un tamdēļ interesējos daudz. tas, ka ir pote, nav 100% garants, ka nebūs nekas. nav pat īsti skaidrs, vai dažos gadījumos pote nenodara lielāku ļaunumu saslimstot! tas katra paša ziņā, bet tiešām, tad vismaz pirms potes jāuztaisa analīzes vai imunitāte jau nav iegūta (tā nevarot būt dabīga, tā rodas, ja ir izslimots, bet to zināt dažkārt nemaz nevar, jo slimība var izpausties arī ļoti vieglas gripas formā!).

 8. Tas laikam tiesa, ka mājdzīvnieki laukos ar šo slimību nesaslimst. Vismaz mūsu suņiem pagājušā gadā bija ļoti daudz ērču (pa gadu varbūt pat kādas 100). Tā nu es arī nebaidos un droši staigāju tur, kur tīk bez nekādas potēšanās. Un pagājušo gad pat neviena ērce nepiesūcās (kaut gan ērču laikam bija ļoti daudz< spriežot pēc suņiem), tikai dažas rāpoja, bet vēl nebija piesūkušās. Vienreiz, kad ērce man bija piesūkusies es vienkārši pagaidīju, lai tā pieēdas pilna un pati nokrīt (sanāca dažas dienas).

 9. @zane ārstus jau sen neklausos.. vairāk paļaujos uz sajūtām un dabas procesu pētīšanu.

  ārsti saka, ka cilvēkam imūnsistēma pret encefalītu nav, bet sanāk, ka dzīvnieki to ir kaut kur ieguvuši… pat acīmredzama ačgārnība.. cilvēkus ar šo ziņu sanāk labi iebiedēt un dabūt vairāk potējamos, un pietam potes, kuras negarantē aizsardzību.. smalki šiem nostrādāts 🙂

  @Kaspars Vaikulis hehe, sajūta gan noteikti interesanta, kad tāds bumbulis pie miesas karājās? 😀 hmm, varbūt tā pat ir labāk, ka ērce netiek izrauta, bet pati atdalās..

 10. Dzīvnieki jau nav aizgājuši tik tālu no dabiskās vides kā cilvēks.Kamēr cilvēki dabūs imunitāti dabīgā veidā liela daļa atņirgsies ,tāpēc jau izmanto šīs potes jo mēs paši esam mutējuši un nespējam cīnīties pret vīrusiem.Esmu ko ielāgojis ja nevēli kādai dzīvai radībai postu tad tev iet secen tās pretreakcija.Ja rauj to ērci ar varu tad viņa izšļāc to indi ,ja ļauj viņai pamieloties pati atkritīs nost.Bet kātad katrs pats izvērtē un ir atbildīgs par savu un savu tuvinieku veseību un izvērtē vai gatavs iet jaunu ceļu.

 11. Kas attiecas uz prettuberkulozes potēm – nav jau neviena ziņa par mirušiem potētajiem bērniem un saslimušajiem potētajiem. Vai par to daudz runā?
  Ar regulāru encefalīta poti regulāri novārdzina organismu.

 12. Liela daļa slimību ir radītas laboratorijā. Tas ir pilnīgi loģiski un nav jautājums kāpēc tā notiek. Ja cilvēki slimotu tikai ar saaukstēšanos un bērnībā tiktu sapotēti pret tuberkolozi, masaliņām un vēl dažām slimībām, tad farmacēti nepelnītu simtiem miljardu.

  Labs piemērs ir arī potes pret dzemdes kakla vēzi. Reāli šīs potes ir pret kaut kādu infekciju (ko pārnēsā vispār vīrieši) kas it kā ierosina dzemdes kakla vēža rašanos. Protams neviens to nav reāli pierādījis, bet pošu reklāmas mēs varam redzēt visās autobusu pieturās un poliklīnikās. Cik sievietes ir uz šī āķa uzķērušās. Pirms neilga laika krievijas TV skatījos raidījumu par šo tēmu – tur tagad reklāma vairāk ir vērsta uz vīriešiem, lai arī viņi ietu potēties.

  P.S.
  Dzīvojot pilsētā man suns regulāri salasīja ērces skraidot pa zāli, bet nekādas problēmas no tām nebija. Vai tiešām suņi pret to ir imūni vai arī vīruss ir radīts speciāli cilvēka ķermenim?

 13. potes jēga ir inficēt tevi ar novājinātu vīrusu, uz kuru tava imunitāte varētu patrennēties cīņai ar stiprāku vīrusa versiju.. pārbaudīt kas atrodas vakcīnā nevaru taču skaidri nojaušu ka šim šķidrumam nav jāmaksā 25ls

 14. @Arturs to stāsta ārstiem un ārsti to stāsta tālāk citiem.. bet kādēļ gan citai dzīvajai radībai nevajag patrenēt imūnsistēmu?

  fizioloģiski nekādas lielās atšķirības no dzīvniekiem cilvēkam nav

 15. Nu jā! Tā ierīce ir kaut kas interesants. Es personīgi laikam bērnībā tiku potēts, bet tad pārtraucu. Nebija ilgi jāgaida un dabūju gan ērci, gan arī visticamāk encefalītu. Man ir izteikti spēcīga imunitāte, tāpēc pārslimoju pats to pat neievērojot. Vēlāk māte atcerējās, ka laikam kādu nedēļu esot bijis tāds dīvaināks, galva sāpējusi. Sekas no tām bērnu dienu potēm, gan ir palikušas, jo tagad man ir diezgan nopietna roku trīcēšana, bet ar to var sadzīvot! Secinājums – jo mazāk mūs potē, jo labāk! Tagad man ir dabīgi izveidojusies imunitāte un par potēm pat nedomāju. Eju mežā un ne par ko nesatraucos!

 16. Viens ārsts vienreiz teica 99% ieejot mežā tu nedabūsi ērci ,no tā 1% 99% būs nekaitīgas ,no 1% ar encefalītu 99% tu izdzīvosi un nebūs nekādu problēmu.Tākā iespējamība ir ļoti maza ,bet tomēr nekad nevar teikt ,ka nekas slikts nenotiks.

 17. ja piesuucas eerce,ap to vajag apsmeereet sviestu,jo tad tai nav ko elpot un taa aatri atkriit.nevaru iedomaaties sevi,staigaajot ar piesuukusos eerci vairaakas dienas,riebiigi! sev izraavu divas,bet kakjiem un sunjiem Juurmalas maajaa-neskaitaamas.pievienojos domai,ka katrs pats ir savu slimiibu radiitaajs un ne jau visiem kukainji koz.atceros,vienu gadu bija nenormaali daudz blusu,pat maajaa pa paklaaju leekaaja.tomeer no visiem iemiitniekiem,tikai divi tika regulaari sakosti,paareejiem nekaa!

 18. Bija tāds pastāsts, ko mums par taigas iedzīvotājiem stāstīja ģeogrāfijas skolotājs: brauc laivā, šis kasās. Beigās izvelk sev ērci. Domā, aiz borta upē metīs? Nē, sev mutē, sakož un norij 🙂

  Varbūt tā arī ir primitīva potēšanās: encefalīta vīruss un Laima slimības baktērija kuņģa skābes ietekmē novājinās, ja vispār izdzīvo.

 19. viens no dabigajiem risinajumiem – est priezu pumpurus – tad tu nedaudz “smarzosi” pec priedem – a erces priezu mezos nedzivo – pats gan neesmu parbaudijis vēl – bet šwogad redzēs kā būs ….

 20. Varbūt arī dzīvnieki imunitāti iegūst tāpat, apēdot pa kādam kukainim no sava kažoka?

 21. Un runājot par puisīti kurš it kā nomiris no tuberkulozes, tas vēl nebija medicīniski izpētīts un apstiprināts, ka bērns tiešām miris no tuberkulozes, kad to jau izsludināja kā notikušu faktu visos mēdijos!!! Tā ka pilnīgi iepējams, ka tā nemaz nebija tuberkuloze. Bet laba iespēja pabaidīt sabuntējušos sabiedrību, īpaši jaundzimušo vecākus.

 22. “neuzskatu, ka dabā man ir kādi ienaidnieki un arī ērces tādi nav.” Labi, ka Tu nedzīvo Āfrikā, vai Dienvidāzijā. Tur ar ”adu loģiku ātru nonāktu kādam tīģerim vēderā…:)

 23. Kaut kur tiku dzirdējusi, ka mežinieki no ērcēm nesaslimstot. Un kā viens no iemesliem tika izteikta doma, ka odi ar pārnēsā to pašu vīrusu, tik tas kaut kā nevarot saslimdināt, tikai “informē” organismu un rada imunitāti.

  Nezinu, cik taisnības – nekur neesmu atradusi tam apstiprinājumu, bet ticība šam dod divas pozitīvas lietas – 1) pārstāj baidīties no ērcēm un 2) vieglāk paciest odu košanu…

 24. Ja kādam šķiet, ka ērces ir šausmīgas, tad padomājiet reāli: jā,, encefalīts ir briesmīga slimība. Bet – cik no nomirst? Ne visas ērces ir slimas. Ne no visām slimajām saslimst. Un tas mirušo cilvēku skaits, kas mirst no ērcēm, ir nesalīdzināms ar auto avārijā bojā gājušiem vai sakropļotiem.
  Bet – paceltiet rokas, kam ir paniskas bailes mašīnā kāpt?

 25. 1. Piesūkušos ērci nesmērē nekad ar sviestu! Viņai “paliek slikti” un pirms atlaižas, viņa savu kuņģa saturu artavām asinīmun kas viņai tur ir, arī visiem vīrusiem, salaiž riktīgi asinīs – izvemjās. Ar spirtu smērē, tad viņa “apreibst” un ir “laimīga” bez vemšanas atlaižas.
  2. Arī priežu mežos ērces ir dauudz. Pēc pieredzes.

 26. Nu vispaar, ja sheit ir kaads medikjis, tad varbuut var man paliidzeet- eerchu encifaliits var beigties ar; 1. laimiigs gadiijums un tikai nelielas kompilkaacijas; 2. Ne tik laimiigs gadiijums un invaliditaate uz visu muuzhu; 3. Veel mazliet sliktaak un daarzenis, kas atlikusho dziives dalju pavada paralizeets; 4. un drusku labaaks par ieprieksheejiem diviem variantiem- naave. Personiigi paziistu mazuli, kursh peec paarslimota encifaliita chetru gadu vecumaa maciijaas no jauna runaat un staigaat.
  Lai izdodas ar organisma ruudiishanu un lai nesanaak daargi par to maksaat!

 27. Ak, jūs, smart-ass’i. Nemaz neziniet, ka ir tāda “suņu ērce”? Jebšu dzīvniekiem pārsvarā piesūcas pavisam citas sugas ērce kā cilvēkam? Un ta vēl brīnās, ka dzīvieki neslimo. Dzīvnieki neslimo ar daudzām cilvēku slimībām, baigais jau brīnums, ffs… medicīnu pastudējiet.

 28. Bērnībā izslimoju encefalītu, rezultātā esmu imūna pret to un nekādas potes nav nepieciešamas. Kopumā neuzskatu, ka būtu nepieciešams izmest lieki naudu vējā par kautkādu vakcīnu, ja organisms pats tomēr ir spējīgs izstrādāt imunitāti, tikai galvenais saķerot encefalītu laicīgi reaģēt un ārstēt to. Jo potēšanās šā vai tā nepasargās no laima slimības, tātad, katrā gadījumā potējies vai nepotējies, bet ērces piesūkšanās gadījumā to vajadzētu pārbaudīt par ko kārtējo reizi vajadzēs maksāt.

 29. Pagajušo vasaru dzivojot mežā, kādā trešajā dienā nodomāju – re kā, neviena ērce nav redzēta. Tajā pašā mirklī maziņu pamanīju jau iesūkušos. noknibinmāju un dzīvojos tālāk. Pēc tam, satiekoties ar tā meža šamani, mums bija neliela diskusija par šiem kukaiņiem. Tieši tobrīd atkal vēl viena rāpoja pa mani un es to mēģināju saspiest. Viņš teica tā – jo vairāk ērces palaidīsi brīvībā nenogalinot, jo mazāk viņas nāks pie tevis. Tas ir tas pats, ko vēl viens komentētājs rakstīja – viss ir saistītes, darbība pret darbību. Un tā Dabas vienotības sajušana. Kopš tās reizes sapratu, ka ērce tāds pats kā es mežā. Kā viss dzīvais. Tagad ne bail, nekā. šogad sāku ar odiem eksperimentēt – sarunaties. Vācot audus sarunāju ar tiem, lai nekož tik dikti. Un iedarbojas. Ar dunduriem gan tik viegli neiet 🙂 Bet tā sajūta, ka visi esam tā pati viena Daba un ienaidnieku nav, tā ir laba. Dažreiz kāda cilvēka pateikta frāze vērtība visam mūžam. Katram savs 🙂

 30. @Gunta lai ar dunduriem normāli sakomunicētu laikam ir ko “pasvīst” 😀
  šķiet, ka sanāk aizvien labāk ar dzīvniekiem komunicēt.. tā ir burvība! ar asinssūcējiem gan kautkā viltīgāk..

  jauns novērojums sakarā ar ērcēm – pamēģināju variantu ar ērces apēšanu. (nepiesūkušās). pēc tam (jau pāris nedēļas) vairs neviena ērce nav uzrāpojusi. laikam novērtē atieksmi 😀

  pirms tam gan bija labi daudz. kopā uz miesas pa šo vasaru pamanīju 30 ērces un 3 no tām bija nesen piesūkušās

 31. Hahahahahah.. Tikai svaigas ērces var ēst kā jau svaigēdājs :)))
  Ērcēnu tak ar nevajag ēst!!! Šitādā veidā respect iegūt tas pats, kas nogalināt kādu citiem par biedu. Bet fakts, ka neviena nav tagad rādijusies, paliek fakst. hmm.
  Pastāstīšu pēc tam, kādā veidā vēl ar dzīvniekiem var sarunāties un iziet uz diskusiju, ko man šamanis mācīja. To domāju uz dunduriem pamēģināt. redzēs, kāds būs rezultāts. Paticoties tam, arī bailes no suņiem ir pārgājušas, kas radās bērnībā pēc sakošanas.

 32. Imunitātes stiprināšanai var dzert kazas pienu. Runas par to, ka kazas piens var būt encefalīta nesējs cilvēkam bīstamās devās, ir pārspīlētas. Šo mītu radīja leiši, kas tirgo mātes piena aizvietotāju. Faktiski labākais mātes piena aizvietotājs ir kazas piens. Toreiz no ērču encefalīta aizgāja viņsaulē vesela ģimene Lietuvā, bet par vainīgo uzskatīja nabaga kaziņu, kuru tā arī neviens nepārbaudīja. No tā laika faktiski ir uzlikts krusts kazkopībai Lietuvā.

  Par ērču ēšanu man ieteica viens radinieks, kurš esot dzirdējis, ka tā dara Sibīrijā, lai stiprinātu imunitāti. Es paprovēju iedot sunim ērci, kura pa viņu rāpoja. Suns neēda. Pats esmu apēdis veselas trīs, uzdzerot ar glāzi šķidruma.

  Es un mana ģimene (kopā 5 cilv.) neesam potējušies un nedomājam to darīt, lai gan informatīvais spiediens ir liels, kas liek tērēt spēkus pārdomām par šo jautājumu.

  Potes pret encefalītu ir ienesīgs bizness bez jebkāda pamatojuma, jo ērces pārnēsā simtiem dažādu slimību.

  Nežēlīgā daba uzbrūk! Ir tāda filma. Nu kā var dabu nosaukt par nežēlīgu? Tas ir tas pats, ja nostājamies pret savu tēvu vai māti, kuriem visdrīzāk nav nekādu ļauno nolūku pret saviem bērniem!

 33. Ērci nedrīkst atstāt piesūkušos un gaidīt, kad tā pati nokritīs, jo, jo ilgāku laiku tā ir piesūkusies, jo lielāka iespēja, ka inficēs gan ar ēršu encefalītu, gan Laima slimību (protams, ja pārnēsā šīs slimības).
  Kas liedz aptiekā nopirkt speciālo ērču izņemšanas pinceti?
  Un tiem, kas ir kategorsiki pret vakcināciju, iesaku īpaši nepaļauties uz savu stipro imunitāti un šamanismu, bet vismaz lietot remantadīnu adekvātās devās. Jāsaka gan, ka šāda terapija nav lētāka kā vakcinācija (it sevišķi ja ērces piesūcas bieži).

 34. Vispār autoram ieteiktu, pirms nākt klajā ar savām orģinālajām idejām par slimību ārtsēšanu un profilaksi, vismaz iepazīties ar šo slimību veidošanās mehānismiem un imunitātes darbību. Jāsaka gan, ka tad būs jābeidz Medicīnas Akadēmija un pēc tam jau sapratīs, ka šī joma ir tik ļoti sarežģīta un līdz galam neizpētīta un ka tajā mijiedarbojas tik daudzas vielas un mehānismi,…. ka ar absolūto patiesību vairs klajā nenāks….
  Vispār, jo cilvēks pašpārliecinātāks, jo mazāk zina…

 35. Doma pamatos ir pareiza par imunitāti. Magnētisko pulsermahinu aizmirsti. Vai esat dzirdējuši par augu, tautā saukts par naudiņu. Viņam lapas atgādina naudiņas. Tas ir vienīgais augs ar pretvīrusa īpašībām. Pastudējiet to.
  Ērces ārā vilkt (skrūvēt) tikai ar to smalko pinceti vai aizejiet pie speciālista. Tam jau viņi ir domāti. Smērēt ar jebko – NĒ, tikai ne to!!!

 36. Lai gan raksts gadu vecs, bet tēma vienmēr aktuāla.
  Es pilnībā piebiedrojos Guntai. Šo metodi man dēls iemācīja, kad viņam bija kādi 5 gadiņi.. viņam bija iekodusi ērce, kad to ērcīti noņēmām, dēls teica, ka viņu nedrīkst nogalināt, izmetām pa logu ārā. Un tā mēs darām, vairs nenogalinam, ne odus, ne mušas.. un ziniet, tiešām nekož,ne odi, ne ērces, ne mājās mušas lido. Es vienmēr esmu uzsvērusi, ka tās mazās radībiņas tāpat ir Dieva radītas un dara savu grūto darbu. Jo katrs tāpat saņem ko pelnījis un ir kāds, kam tas sods ir jāizpilda.. ja izvairīsies no šā.. tad tas sods atnāks pa citu ceļu tā vai tā..
  Un vēl.. kad bijām infekcijas slimnīcā un konsultācijām par citu tēmu, saņāca ar infektoloģi parunāt arī par šo tēmu – encifalītu. Jo daktere man jautāja vai esmu dēlu potējusi? kad atbildēju, ka nē un netaisos, no dakteres puses nāca šie smagi argumenti kāpēc tas būtu jādara uz ko atbildēju, ka pati esmu gan bērnībā, gan jau tagadējos laikos daudžu ērču sakosta. Man ērce ir bijusi dziļi ausī, gan nabā, un rokas kājas neskaitāmas ērces bijušas piesūkušās, jo lielāko bērnības daļu pavadīju laukos un ļoti mīlēju dauzīties pa mežiem viena pati. Daktere pagrozīja galvu un teica.. JUMS LAIKAM IR DABISKI IZVEIDOJUSIES IMUNITĀTE!!! Ar to mūsu diskusija beidzās.
  Un tieši tāpat esmu nolikusi pie vietas savu ģimenes ārsti attiecībā uz visām tām potēm pret cūcuņām, gribu un t.t. Es nepotējos un nepotēju savus bērnus, jo tas viss rada nevis aizsardzību, bet grauj imunitāti un mēs kļūstam tikai un vienīgi ar farmaceitu mūžīgajiem klientiem. Neviens ārsts nav ieinteresēts, lai mēs tiešām būtu veseli, to es saku no savas, savu radu un daudzu citu cilvēku slimības vēstures un pieredzes.

Comments are closed.