21 thoughts on “pāriešana uz pārtikšanu no prānas enerģijas..”

 1. malacis, čalīt! iepriekšējie “eksperimenti” nav pabeigti, ka jau laiks nākamajiem. tik uz priekšu “cerez že” …

 2. Lai Tev izdodās! Tu esi iedvesmojoššššsss! 😉 Paldies Tev par to! 😉

 3. @gaida nē, gaidiņ, rezultāti būs ātrāk, jo šis eksperiments, kā visi iepriekšējie, tiks pamests pusratā

 4. Tā tik turēt un eksperimentēt 🙂 … eksperimentēt nozīmē dzīvot, jo tad citu patiesība pārvēršas Tavā personīgajā patiesībā 🙂
  Kad virzīties uz priekšu un kad nē, tas jānosaka katram individuāli 😉
  Lai veicas:)

 5. 20 dienas – tā jau izskatās pēc badošanās kūres, galvenais to pabeidz ar pareizu atgriešanās procesu – pamazām, nedēļas laikā sāc ēst svaigo augļu/dārzeņu ēdienu. Tā raksta veselīgās badošanās speciālisti. Pēc viņu rakstītā, ja čurājot urīna strūkla kļūst švaka, tad badošanās jāpārtrauc un jāsāk atgriešanās process.

 6. Mana dzīve šobrīd arī ir viens liels eksperiments.Esmu eksperimentējusi agrāk-rezultāti vienmēr ir pārsteidzoši.To ir apstiprinājuši mani līdzcilvēki.Es labprāt uzklausu citu cilvēku pieredzi.Intuitīvi jūtu vai tas ir priekš manis.Divus gadus atpakaļ gavēju 14 dienas, bet 2010.gadā jau gavēju 40 dienas.Viss bija un ir okey!Šodien esmu dzīva un vesela.Šobrīd mani ir ieinteresējusi Zinaīdas Baranovas dzīves pieredze.
  Kaspar, Tev viss izdosies!Veiksmi Tev!

 7. Tā kā ārā ir diezgan auksts, tad iedomājos, kā būtu iemācīties sevi “sasildīt” ar viss apkārt esošo enerģiju. Esmu dzirdējis, ka jogiem ir sacensības, kurš ātrāk izkausēs sniegu ap sevi bez mākslīgām uzpariktēm 🙂

  Ir kāds kaut ko vairāk dzirdējis, redzējis vai eksperimentējis;) ?

 8. lai izdodas! (un ticu, ka izdosies – tik daudz enerģijas apkārt.)

  🙂

  sevišķi pēdējās dienās ar tādu Saules daudzumu!

 9. tik nepārprānojies, tu mums esi vajadzīgs dzīvs 😀

  bet,ja bez jokiem, tad man prieks, ka ir no kā iedvesmoties. Laikam pats tā izdomāji, izlasot vai klātienē esot ar Nikolaju(ehh,aizmirsu uzvārdu)..?

 10. p.s. tik netieku skaidrībā, kāpēc tad cilvēkam ir vajadzīga gremošanas sistēma, ja var pārtikt tikai no prānas enerģijas?

 11. Cilvēks tikai ap 15% enerģijas saņem no pārtikas. Pārējo viņš saņem no pranas, saules, citām dabas stihijām un dabas parādībām. viss ko cilvēks, kurš saņem enerģiju tikai no pranas saules utt., nevis no pārtikas ir atvēris (attīrījis) kanālus pa kuru tā enerģija ienāk ķermeni…katrs ir savādāks, un katram savs ceļš ejams, tāpēc tāda lieta kā saulēšana nav visiem domāta. veiksmi tev tavā celā.

 12. paldies mīļie, tie, kuri labus vārdus rakstat un domā!!!
  process noritēja veiskmīgi un to esmu aprakstījis nākošajā rakstā. ceru, ka pa lielam esmu atbildējis uz šeit rakstītajiem jautājumiem. ja ir vēl kādi jautājumi, droši rakstiet tur..

Comments are closed.