sanākusī problēma ar serveri..

uz visu pagājušo dienu savadak.lv lapa nebija pieejama.. hostings 000webhost.com, kuru biju izvēlējis kā bezmakasas serveri izdarija krāpniecisku rīcību, bez nekādiem brīdinājumiem nobloķējot lapu, ar pieprasījumu, ja vēlos atgūt datus, jāsamaksā vismaz mēnesi par kādu citu hostingu..

Suspended (Suspended for violating 20%+ CPU usage limit for more than 1000 times. Please upgrade to our premium UNLIMITED hosting at www.hosting24.com to get your account reactivated.)

papētot internetā noskaidroju, ka tā tiem ir tradicionāla metode kā piesaisīt maksas lietotājus..

izvēlējos nepiekāpties un viņiem šo naudu nemaksāt un pārgāju uz www.arvixe.com serveri..

labi, ka pagājušo nedēļ biju uztaisījis datu rezerves kopiju un tiku galā ar salīdzinoši nelieliem zaudējumiem – vienu rakstu un 20 komentāriem.. komentārus mēģināšu no rss atjaunot.

lapa nelielu brīdi būs ar traucējumiem, kamēr līdz galam visu būšu pārcēlis..

interesanti, ka lapas dabības pārtrūkšana sakrita ar laiku, kad arī tautasforums.lv lapa nav pieejama, jo uzrāda datubāzes kļūdu jau visu iepriekšējo dienu..

5 thoughts on “sanākusī problēma ar serveri..”

  1. Man bija nedaudz trakāk. Lapu dabūju taisīt no jauna, jo nebiju paspējis uztaisīt kopiju. Nobloķēja brīdī, kad plānoju pārnest uz citu maksas hostingu, izmantojot trešo personu mājas lapu kā kopēšanas iespēju no servera uz serveri :D. Nekādu paskaidrojumu. Labi, ka datu bija maz.

  2. Citreiz mosh google uztaisa lapas kopiju un var kaut ko sakasiit, par komentariem nezinu

  3. Bezmaksas ir bezmaksas….
    Labāk jau paņemt kādu lēto hostingu, cenas jau ir sākot no 1.50 Ls mēnesī. Un rezerves kopiju vēlams taisīt pēc iespējas biežāk, noderēs.

  4. Jap.. TautasForums.lv arī bija izgājis no ierindas, taču tas manas vainas dēļ. Nebiju izdzēsis rezerves kopijas. Kā serveris pārpildās ar “backupiem”, tā viss uzkaras. Tā kā šoreiz nelaimīga sakritība, ka tas notika vienā laikā ar Savadak.lv.. vai kaut kāds nelāgs zvaigžņu stāvoklis.

  5. @m. jā, caur google kopiju divus rakstus dabūju. aizgāja tik tas, kurš vēl nebija publicēts, bet draftā. komentārus var no rss izķeksēt, bet neesmu vēl pieķēries

Comments are closed.