“saules akmens” un matrix..

saules akmens

kādu laiku atpakaļ braucot garām “saules akmens” lielajai ēkai, rīgā, pie vanšu tilta, salīmējās kopā viena no, filmā matrix, ilustrētām lietām.. – cilvēku embriji tiek turēti kapsulās, kuras ir kā baterija – “biobaterijas” no, kurām roboti vāc enerģiju.. to ir milzum daudz, jo arī enerģijas prasības ir lielas..

pavērās tik īdzīgs skats.. caur stiklaino “saules akmens” sienu spīdēja lampas.. milzum daudz, kuras izliktas pa milzum daudziem kambarīšiem.. kā mazas šūniņas, kurā katrā no tām ielikts cilvēks, no, kura tiek ņemts enerģijas resurss.. tas sēž un visu dienu savā šūnā, un baro ar enerģiju (sēž pie datora un pilda savu “pienākumu” utml) savu “augstāko”, kurš šim cilvēkam kā atlīdzību dod iespēju dzīvot (ilūzijā)

un tā visu dzīvi…

5 thoughts on ““saules akmens” un matrix..”

  1. tieši tā tas ir – baro ar savu dzīvības sulu to šūnu mājas turētāju, un pretī saņem materiālos labumus naudas veidā, ko bodē iemainīt pret elementārām kalorijām, izklaidi, apreibinājumiem utml.

    tad jautājums tāds – vai dzīvības sulu var jelkā nokompensēt ar materiālajiem labumiem, nu nauudu?

    turklāt netikai dzīvības sula tiek ziedota milzu biznesa saimniekam, bet arī dzīves laiks, uzmanība, domu enerģija, utt utml lietas:) protams droši vien neizbēgami sevis uzturēšanai ir daļa no saviem resursiem jāpatērē, lai iegūtu atkal citus resursus.
    vienīgā rūpe būtu par mēru – cik dauz dzīv. sulas atdod, cik daudz par to ņemt pretī citas lietas utml 🙂

  2. Pēdējās sarunās ar cilvēkiem atkal bija jādzird, ka mēs neko nevaram ietekmēt. Bet ja mēs ļaujamies ieteikmei no citu puses, tad arī nevarēsim paši ietekmēt. Protams nav viegli stāties pretī jau lielajām “mašīnām”. bet bija viens cilvis, kurš spēja nogāzt Goliātu. Tātad var! Vajag tikai vēlēšanos, vizualizāciju, vārdu, skaņu.

  3. Tu laikam iedomājies, ka esi labāks par šiem ”šūniņās turētajiem” cilvēkiem, tikai tāpēc, ka esi aizbēdzis no civilizācijas un tagad izbaudi tā saukto brīvību? Bet, vai tev nemaz neienāk prātā, ka tur strādājošie cilvēki var būt pat ir laimīgāki par tevi, turklāt netērējot lieki enerģiju mēģinājumiem sagraut sistēmu? Cilvēki var būt veseli un laimīgi arī strādājot sistēmas labā, jo tas nav viņu dzīves stūrakmens. Viņiem ir mīlošas ģimenes un draugi, bet sapelnīto naudiņu var tērēt ne tikai tukšām kalorijām un krāmiem, bet sava redzesloka paplašināšanai, ceļojumiem utt. Viņi bauda dzīvi un neatsakās no baudām, ko tā sniedz. Bet tu lepojies un uzskati sevi par varenāku, kaut gan patiesībā tu vienkārši neesi spējis sadzīvot ar pasauli un gļēvi no tās aizbēdzis. Sistēma pastāv. To neviens nesagraus, un arī ar bēgšanu tu atdod savu enerģiju šai pašai sistēmai.

Comments are closed.