Video: lekcija par ķirbju audzēšanu, novākšanu, glabāšanu..

rudens ķirbju izstādē tika lasīta arī lekcija par ķirbju audzēšanu, novākšanu, glabāšanu.. par laimi līdzi bija arī video kameriņa

izstādi organizēja un lekciju lasīja inta lielbārde.

[vimeo]21382309[/vimeo]

9 thoughts on “Video: lekcija par ķirbju audzēšanu, novākšanu, glabāšanu..”

 1. Sveicināts!
  Mani interesē Tavs viedoklis par nesen notikušo gadījumu Francijā, kurā nepieteikamu uzturvielu dēļ (A un B12 vitamīnu trūkums) bojā gāja 11 gadus vecs zīdainis. Abi vecāki ir vegāni un barojuši bērnu tikai ar mātes pienu. šobrīd notiek tiesas process un vecākiem draud mūža ieslodzījums.

  skatīt sekojošus rakstus:

  http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/371678-francija_par_zidaina_navi_tiesa_vecakusveganus

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-1371172/French-vegan-couple-face-jail-child-neglect-baby-died-vitamin-deficiency.html

  Paldies.

 2. 11.mēn. vecs bērns (tā laikam bija domāts) nevar nomirt, ja māte to baro ar savu pienu. Iemeslam jābūt citam!!!

 3. @Ieva problēma nav tajā, ka bērna vecāki ir vegāni, bet kaut kur citur.

  šī izskatās kā “paraugprāva”, lai iebiedētu “normālos” nelīst ārā no kastītes… ļoti iespējams, ka šīs kampaņas iniciatori ir kādi piena “ražotāji”.. kas tad tur, pāris upuri, bet nauda taču plūdīs vairāk!

  līdzīga situācija bija latvijā, kad caur masu mēdijiem tika sacelts tracis par bērnu, kurš mira ar tuberkolozi “itkā” tādēļ, ka nesot bijis potēts.. (un cik ir miruši dēļ tā, ka potes sadragā bērna imūnsistēmu?) nav daudz jādomā, lai saprastu no, kuras puses nācis “stimuls” šādam rakstam (vai precīzāk – kampaņai…?)

  tā tie masu mēdiji ar cilvēkiem spēlējas – selektīvi baro iekšā, rada dažādas sagrozītas “patiesības” un masa akli tam seko.. esmu arī par svaigēšanu šo to negatīvu gan dzirdējis, gan lasījis.. bet to negatīvo pauž tie, kuriem nav sajēgas, kas tā svaigēšana tāda ir.. un to izprast var tikai to pamēģinot.. un to darot apgāžas tā kaudze ar sarunātām muļķībām.. esot bīstami, neveslīgi, pietrūkšot b12, visādi minerāļi, neesot pietiekoši pētīts, lai izpētītu, esot vajadzīgi daudzi gadi un tamlīdzīgas muļķības…..

  smieklīgs jau ir vien fakts vien, ka ieliktajā angliskajā rakstā ir ievietota neveselīgas apsārtušas sievietes bide – paskatieties, kādi tie vegāni neveselīgi un bērni šiem apmirst, jo pienā neesot b12 vitamīna.. tīrākā iebiedēšana..

  un cilvēki komentāros karo, vegāni starp nevegāniem, viens uz otru spļauj.. līdzīgi kā valstu sanaidošanas, spēlētājs no malas sakūda, pārdod ieročus, un aiziet!

 4. bērns miris 11. mēnešu (atvainojos par kļūdu) vecumā akūta vitamīnu trūkuma dēļ -sekcijas slēdziens. mātes pienā. acīmredzot trūcis attiecīgo vielu. šis nav izdomājums, nekāda ažiotāža, cik zinu nav radusis. tas ir fakts, kuram vienkārši uzdūros lasot ziņas.
  Mani interesēja viedoklis.
  Viedoklis mani, kā māti topošo māti nākotnē, nepārliecināja.

 5. No konteksta tiek izrauts kaut kas (vegānisms) un to pasludina par vainīgo, bīstieties ļaudis … un daļa ļaudis notic 😉 … lai jau 😀 … bet, kā jau Kaspars teica, kamēr līdz tam nenonāk un nepamēģina, tikmēr runā aplamības 😀 Kaut arī tie, kas nav līdz tam nonākuši un pamēģinājuši, vegānisms liekas aplamība. Savukārt, tie, kas ir pamēģinājuši, saka, ka tā nav aplamība 😀 … rezultātā sanāk teātris :D:D:D

  It kā mūsdienu cilvēks ar esošajiem un ierastajeim ēšanas paradumiem nemirst, neslimo, vitamīni netrūkst, nav mūžīgi noguris utt. :):):)
  Katrs, lai atbild pats sev, vai aptiekās (veikalos) esošās zāles, vitamīni, visādi uztura bagātinātāji un enerģijas dzērieni ir vegānisma dēļ, vai tomēr esošā un ierastā dzīves veida dēļ 😉 ?

 6. sveiciens! netiksim galā ar 2 ķirbjiem – varam kādam labajam atdot! Vai nu Mārupē vai Nīcgales ielā, kas Daugavas stadiona tuvumā. 29254111 Andris

Comments are closed.